همکلاسی سلام 9 اسفند ماه 1395

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام
آقای دارِن هاردی (Darren Hardy) در فصل ششم کتاب اثر مرکب می گوید:

چیزهای معمولی، نتایج معمولی دارند. در جامعه ای که با جلب توجه بیش از حد و انواع تبلیغ ها اشباع شده است، گاهی مواقع کارهایی که انتظار نمی رود را انجام دهید تا صدایتان را به گوش ها برسانید. اگر دلیل یا ایده ای که ارزش جلب توجه دارد را دارید، هر کاری انجام دهید، حتی چیزی که غیر منتظره است، تا صدایتان شنیده شود. فقط کمی غیر عادی بودن بیشتر می خواهد. در همه ی جوانب زندگی تان، به دنبال فرصت های چند برابری باشید که می توانید فراتر از آن بروید، بیشتر فشار بیاورید، بیشتر دوام بیاورید، بهتر آماده سازی کنید و کمی بیشتر تحویل دهید.

در صورتی که کتاب اثر مرکب را تا به امروز مطالعه نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم همین الان چکیده آن را از اینجا تهیه و دانلود نمایید، و مطالعه این کتاب را از دست ندهید.

آقای دارن هاردی در فصل ششم کتاب اثر مرکب، چندین مثال از افراد موفق با جزئیات موفقیت شان نام می برد که معمولی نبودند. ما هم امروز می خواهیم فردی را به شما معرفی کنیم که با معمولی نبودن به معروف ترین خواننده پُر فروش دنیا تبدیل شده است. او فردی است که بیش از ۲۵۰ میلیون آلبوم فروخته و برای مهارتش در موسیقی، بیش از ۲۶۰۰ جایزه طلا و پلاتین تا به امروز دریافت کرده است؛ افتخاری که هیچ خواننده ای در طول تاریخ موسیقی آن را به دست نیاورده است!

او کسی نیست جزء خولیو ایگلسیاس.

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ یکی از راز و رمزهای موفقیت خولیو، در کنار اراده، تلاش و پشتکار وی، که او را از سایر خواننده ها متمایز می سازد، اجراهای او به زبان های مختلف اسپانیایی، آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، پرتغالی، ژاپنی و ایرانی است. خولیو ایگلسیاس متولد شهر مادرید اسپانیا می باشد اما به زبان فارسی هم آهنگ خوانده است.

واقعاً دارن هاردی درست می گفت: «برای موفقیت در دنیای امروز، معمولی نباشید. عامل جالب بودن یا متحیر کردن دیگران می تواند تاثیر تلاش هایتان را چند برابر کند.»

اگر می خواهید درباره خولیو ایگلسیاس بیشتر بدانید، اینجا کلیک کنید تا بخشی از زندگینامه او را مطالعه نمایید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا