آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت

تبلیغات
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز از مجموعه ها و روش های آموزشی مرحوم مرتضی نصرت می باشد. استاد نصرت در دوران کودکی و نوجوانی اشتیاق و استعداد بسیاری برای یادگیری زبان داشتند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آمریکایی بیروت، تدریس زبان انگلیسی را در موسسات آموزشی شروع کردند.

مرحوم نصرت به عنوان مدیر بخش زبان انگلیسی مراکز آموزشی در ایران، نیویورک و کالیفرنیا فعالیت داشته است و بیش از ۴۰ سال سابقه تدریس مکالمه زبان انگلیسی دارد. او همچنین کتاب ها و نشریات متعددی از جمله آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز، راهنمای تلفظ آمریکایی، مطالعه و روش های یادگیری، مهارت های خواندن و تندخوانی، تقویت حافظه و… را نوشته است.

استاد مرتضی نصرت در تشریح روش آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز بیان می کند:

اگر به اصطلاح از صفر صفر شروع کرده اید، شما در عرض چند دقیقه، نه تنها خوب درس ها را می فهمید بلکه می توانید در موقعیت های مشابه نیز خیلی راحت، سلیس و روان درس ها را اجرا کنید.

تبلیغات کتاب های کدینگ آموزش زبان انگلیسی

اگر هم انگلیسی بلد هستید ولی در مکالمه اشکال دارید، خواهید توانست با تلفظ عالی در یک موقعیت مشابه، درس ها را خیلی راحت، سلیس و روان در عمل اجرا کنید.

اگر مکالمات انگلیسی را متوجه می شوید و همچنین می توانید صحبت کنید، اما در تلفظ اشکال دارید، با این درس ها خواهید توانست با تلفظ صحیح و عالی حرف بزنید.

منتهی اگر انگلیسی خوب بلدید و از نظر مکالمه با تلفظ صحیح بطور روان و سلیس هم مشکلی ندارید، این برنامه مناسب شما نیست. لطفاً آن را به یک نفر دیگر که جزو گروه های قبلی است، کادو بدهید تا از آن بتواند استفاده کند. البته زود قضاوت نفرمایید. حداقل هفت تا هشت درس را مثل دستورالعمل انجام دهید، سپس تصمیم بگیرید. وقت تان را زیاد نمی گیرد؛ هر درس حدود ۳۰ دقیقه است. ۱۰ تا درس هم که انجام بدهید حدود ۵ ساعت می شود.

تعداد زیادی از افرادی که سال ها به کلاس های متعدد زبان انگلیسی رفته بودند حتی تا سطوح عالی (Advance) و لیسانس های زبان انگلیسی که از هر نظر مثلاً گرامر، لغت، خواندن و نوشتن در سطح خیلی بالایی بودند و به اصطلاح خودشان دیکشنری متحرک بودند و از نظر گرامری فول بودند و خیلی ها هم که سال ها در آمریکا یا انگلیس بودند، این دوره را گذرانده اند و همه از درس یک شروع کرده اند و آخر دوره، اکثریت قریب به اتفاق همه شان رضایت داشتند و به گفته ی خودشان طلسم مکالمه را شکستند.

اما دستورالعمل استفاده از آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز چیست؟

 1. هر روز، فقط یک درس را گوش دهید.
 2. قبل از تمام شدن و کاملاً یاد گرفتن یک درس و توانایی انجام آن در شرایط مشابه، به درس یا درس های بعدی نروید؛ حتی برای ارضای حس کنجکاوی به هر منظوری. توجه داشته باشید فهمیدن یک مطلب یا یک درس، دلیل توانایی در گفتن یا به کار بردن آن در عمل نیست.
 3. دقیق به تلفظ ها گوش بدهید و حتماً با صدای بلند مانند گوینده (به اصطلاح مثل طوطی) تقلید کنید. خجالت هم نکشید. درست حرف زدن خجالت ندارد.
 4. غیر از زمانی که گفته می شود گوش کنید، گوینده هرچه گفت باید بعدش بلافاصله با صدای بلند تکرار کنید و وقتی یک چیزی از شما سوال یا خواسته می شود به انگلیسی پاسخ دهید. باید قبل از گفتن گوینده، با صدای بلند پاسخ بدهید و بعد از گفتن گوینده نیز باز هم پاسخ را تکرار کنید و بگویید.
 5. وقت برای پاسخ دادن شما در فایل صوتی هست، اما اگر لازم است فایل را Pause یا Stop کنید. پاسخ را که گفتید سپس آن را Play نمایید. اما هیچ وقت تا یک درس تمام نشده، فایل را به عقب برنگردانید.
 6. هر درس فقط برای یک روز است. درس را هر چند بار که لازم است در یک روز گوش کنید تا به تسلط کامل برسید.

خب، آیا شما می خواهید زبان انگلیسی را با آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت یاد بگیرید؟

اگر پاسخ تان یک بله پر طنین است، شما می توانید درس های این دوره آموزشی را در ادامه دانلود نمایید. این درس ها به صورت فایل صوتی هستند و فرمت آنها MP3 است. به همین دلیل روی تمامی دستگاه ها مانند کامپیوتر، موبایل، تبلت، MP3 Player، ضبط های خانگی و اتومبیل و… قابل اجرا می باشند.

دانلود ورژن ۲ ورژن ۳
درس های ۱ تا ۱۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۹۲MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۳MB
درس های ۱۱ تا ۲۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۸۱MB

دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۰MB

درس های ۲۱ تا ۳۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۳MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۶MB
درس های ۳۱ تا ۴۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۸۱MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۳۰MB
درس های ۴۱ تا ۵۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۹۶MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۱۸MB
درس های ۵۱ تا ۶۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۲MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۵MB
درس های ۶۱ تا ۷۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۰MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۶MB
درس های ۷۱ تا ۸۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۴MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۷MB
درس های ۸۱ تا ۹۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۵MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۷MB
فایل متنی درس ها دانلود کنید
حجم فایل: ۷۹۲KB

دانلود کنید
حجم فایل: ۱۴MB

توجه داشته باشید، منظور از ورژن ۲ و ورژن ۳، کیفیت فایل ها نیست؛ بلکه محتوای درس ها با هم متفاوت هستند. همچنین لطفاً توجه داشته باشید که فایل متنی درس ها، توسط موسسه نصرت ارائه نشده است و اشتباهات تایپی در آنها مشاهده می شود. به همین دلیل دو نوع متن که توسط دو نفر مستقل از هم تهیه شده است، جهت دانلود قرار داده شده تا شما در زمان مطالعه قادر به مقایسه آنها باشید.

استاد مرتضی نصرت در سال ۱۳۹۴ و در شهر لس آنجلس چشم از دنیا فرو بستند. روح شان شاد.

منابع

دانلود علمی و آموزشی «آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت»، محصول موسسه نصرت (Nosrat Institute) می باشد و درس های آن توسط واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید)، گردآوری، کم حجم و قابل دانلود شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر
تبلیغات

‫۱۸۲ دیدگاه

  1. همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ یاسی عزیز
   با سلام و احترام
   بله؛ متاسفانه درس ۲۱ فایل متنی اول، تکرار درس ۲۰ است. شما می توانید از فایل متنی دوم استفاده کنید که درس ۲۱ در آن درست می باشد.

 1. سلام خدا ایشان را بیامورزد، که لطف بزرگی برای زبان اموزان کردند، با این شیوه بدون اختصاص هزینه و تایم زیاد، میتونیم زبان یاد بگیریم.

 2. سلااااام
  خیلی سپاسگزارم بابت فایل های دانلودی زبان نصرت. براتون آرزوی بهترین حال رو دارم و چقدر کار زیبا و فوق العاده ای کردین و این نیت خوب شما رو میرسونه. من خودم هزینه رفتن به کلاس رو نداشتم و ندارم و این فایل های رایگان خیلی به من کمک کردن و براتون ارزوی سلامتی میکنم و امیدوارم من هم جایی یک زمانی بتونم این زنجیره عشق و صداقت شما رو ادامه بدم

 3. سلام وقتتون بخیر متشکر از سایت خوبتون من همه قسمت ها رو دانلود کردم فقط از درس ۶۱تا۷۰ رو که میزنم میره تو یه صفحه دیگه از وبسایتتون

 4. سلام خسته نباشید.
  نام من اسماعیل است از کشور افغانستان
  اولا روح شان شاد جای شان جنت و به باز مانده گان اش خداوند صبر جمیل نصیب کند
  من با شنیدن درس های نیم ساعته توانستم انگلیسی خودمو خیلی رشد بدم الآن می تونم خیلی آسان در انگلیسی گپ بزنم
  خیلی ممنون بابت از زحمات تون. جهان سپاس از شما …

 5. سلام. خسته نباشید.
  روح آقای نصرت شاد که در آموزش زبان روشی ابداع کردند که بسیار کاربردی و مفید هست.
  من ورژن ۲ رو کامل خوندم واقعا عالی بود و خواستم ورژن ۳ رو دانلود کنم که متاسفانه دانلود نمیشه. خواستم بدونم مشکلش چیه و چیکار باید بکنم؟ فایل متن درس هم دانلود نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید…

 6. سلام وقتتون بخیر… من یک بار تمامی فایل هارو انجام دادم و البته زودتر از سه ماه تموم کردم و الان اون تسلط کافی رو به نظرم ندارم… بعلاوه بسیاری هم اشکالات گرامری برای من در طول درس ها به وجود میومد که خب بی جواب هم باقی میموند… خواستم بپرسم آیا دوباره انجام بدم؟ و اینکه محصول تازه تر و پیشرفته تری توی این سبک وجود داره در حال حاضر؟ با تشکر

 7. سلام وقت بخیر
  لطفا به این سوال من جواب بدید من می خواهم تازه شروع کنم منظور از ورژن متفاوت چیست یعنی بعد از اتمام ورژن ۲ بریم به ورژن ۳ یا این که ورژن ۳ همان ویرایش ورژن ۲ هس. سپاس

  1. همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ شهین عزیز
   با سلام و احترام
   در صورتی که سایر دیدگاه ها را مطالعه نمایید، به این سوال پاسخ داده شده است.

 8. از فوت استاد نصرت، شوک زده شدم. روحش شاد، من چند سال اخیر خرید کردم، خارق العاده بود. ای کاش زنده بود و این مغزها لازم جامعه ایران ست. باز روحش شاد

 9. سلام
  لطفا به این سوال من جواب بدید من می خواهم تازه شروع کنم منظور از ورژن متفاوت چیست یعنی بعد از اتمام ورژن ۲ بریم به ورژن ۳ یااین که ورژن ۳ همان ویرایش ورژن ۲ هست
  تشکر

 10. سلام وقت بخیر
  من فایل کامل اموزش نصرت رو خریداری کردم و هر روز تمرین میکردم و عالی بود اما متاسفانه به دلیل پشتیبانی نکردن اپل الان برام قابل استفاده نیست لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم؟

  1. همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ زینلی عزیز
   با سلام و احترام
   تنها کافی است فایل درس ها را از لینک های فوق دانلود کنید و هر روز حداقل یکبار یک درس را گوش نمایید. توجه داشته باشید که یک درس را می توانید ده ها بار در طی یک روز تمرین کنید اما چند درس را در یک روز گوش ندهید.

 11. با سلام من حدود سه ماه پیش نصرت را خریدارى و نصب کردم با توجه به اینکه گوشیم ایفون هست از امروز برنامه باز نمیشه من دیلیت کردم که دوباره نصب کنم انجام نمیشه یعنى دوباره باید خریدارى کنم!!!!!؟؟؟؟

  1. همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ الهام عزیز
   با سلام و احترام
   چنین برنامه ای توسط یو سی به فروش نمی رسد، ما فایل درس های استاد نصرت را به صورت رایگان قرار داده ایم. به همین دلیل شما برای رفع مشکل تان باید با پشتیبانی برنامه تان تماس حاصل کنید.
   آنچه که ما می دانیم این مشکل از سوی فروشگاه اپل برای برنامه های ایرانی ایجاد شده است و با خرید مجدد رفع نمی گردد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم فایل درس ها را از لینک های فوق دانلود نمایید و به ادامه آموزش انگلیسی خود بپردازید.

 12. سلام؛
  من آموزش مکالمه انگلیسی نصرت را خریداری کردم و با آن هم کار میکردم؛
  حالا به به دلیل عدم پشتیبانی شرکت اپل از اپلیکیشن‌های ایرانی دیگر این اپلیکیشن قابل استفاده نیست؛
  لطفا بفرمایید چکار باید بکنم؟
  ممنون

 13. سلام
  من آموزش زبان نصرت رو تمام کردم خیلی عالی بود اما کاش یه سطح پیشرفته ای هم داشت واقعا برای انگلیسی این مقدار کمه

 14. با سلام. من مجموعه زبان نصرت صوتیش رو دارم اما کتابچه لغاتشو ندارم متاسفانه. اگه میشه راهنماییم کنید کتابچه لغاتشو از کجا میتونم دانلود کنم؟

  1. سلام دوستان کسی هست که از این روش زبان یاد گرفته باشه؟
   لطفا اعلام کنید و راهنمایی.تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا