خانه / دانلود / علمی و آموزشی / فایل صوتی / آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت
راز فعالسازی قانون جذب
آموزش سریع مکالمه انگلیسی در 90 روز به روش نصرت
آموزش سریع مکالمه انگلیسی در 90 روز به روش نصرت

آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت

آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز از مجموعه ها و روش های آموزشی مرحوم مرتضی نصرت می باشد. استاد نصرت در دوران کودکی و نوجوانی اشتیاق و استعداد بسیاری برای یادگیری زبان داشتند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه آمریکایی بیروت، تدریس زبان انگلیسی را در موسسات آموزشی شروع کردند.

مرحوم نصرت به عنوان مدیر بخش زبان انگلیسی مراکز آموزشی در ایران، نیویورک و کالیفرنیا فعالیت داشته است و بیش از ۴۰ سال سابقه تدریس مکالمه زبان انگلیسی دارد. او همچنین کتاب ها و نشریات متعددی از جمله آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز، راهنمای تلفظ آمریکایی، مطالعه و روش های یادگیری، مهارت های خواندن و تندخوانی، تقویت حافظه و… را نوشته است.

استاد مرتضی نصرت در تشریح روش آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز بیان می کند:

اگر به اصطلاح از صفر صفر شروع کرده اید، شما در عرض چند دقیقه، نه تنها خوب درس ها را می فهمید بلکه می توانید در موقعیت های مشابه نیز خیلی راحت، سلیس و روان درس ها را اجرا کنید.

اگر هم انگلیسی بلد هستید ولی در مکالمه اشکال دارید، خواهید توانست با تلفظ عالی در یک موقعیت مشابه، درس ها را خیلی راحت، سلیس و روان در عمل اجرا کنید.

اگر مکالمات انگلیسی را متوجه می شوید و همچنین می توانید صحبت کنید، اما در تلفظ اشکال دارید، با این درس ها خواهید توانست با تلفظ صحیح و عالی حرف بزنید.

منتهی اگر انگلیسی خوب بلدید و از نظر مکالمه با تلفظ صحیح بطور روان و سلیس هم مشکلی ندارید، این برنامه مناسب شما نیست. لطفاً آن را به یک نفر دیگر که جزو گروه های قبلی است، کادو بدهید تا از آن بتواند استفاده کند. البته زود قضاوت نفرمایید. حداقل هفت تا هشت درس را مثل دستورالعمل انجام دهید، سپس تصمیم بگیرید. وقت تان را زیاد نمی گیرد؛ هر درس حدود ۳۰ دقیقه است. ۱۰ تا درس هم که انجام بدهید حدود ۵ ساعت می شود.

تعداد زیادی از افرادی که سال ها به کلاس های متعدد زبان انگلیسی رفته بودند حتی تا سطوح عالی (Advance) و لیسانس های زبان انگلیسی که از هر نظر مثلاً گرامر، لغت، خواندن و نوشتن در سطح خیلی بالایی بودند و به اصطلاح خودشان دیکشنری متحرک بودند و از نظر گرامری فول بودند و خیلی ها هم که سال ها در آمریکا یا انگلیس بودند، این دوره را گذرانده اند و همه از درس یک شروع کرده اند و آخر دوره، اکثریت قریب به اتفاق همه شان رضایت داشتند و به گفته ی خودشان طلسم مکالمه را شکستند.

اما دستورالعمل استفاده از آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز چیست؟

  1. هر روز، فقط یک درس را گوش دهید.
  2. قبل از تمام شدن و کاملاً یاد گرفتن یک درس و توانایی انجام آن در شرایط مشابه، به درس یا درس های بعدی نروید؛ حتی برای ارضای حس کنجکاوی به هر منظوری. توجه داشته باشید فهمیدن یک مطلب یا یک درس، دلیل توانایی در گفتن یا به کار بردن آن در عمل نیست.
  3. دقیق به تلفظ ها گوش بدهید و حتماً با صدای بلند مانند گوینده (به اصطلاح مثل طوطی) تقلید کنید. خجالت هم نکشید. درست حرف زدن خجالت ندارد.
  4. غیر از زمانی که گفته می شود گوش کنید، گوینده هرچه گفت باید بعدش بلافاصله با صدای بلند تکرار کنید و وقتی یک چیزی از شما سوال یا خواسته می شود به انگلیسی پاسخ دهید. باید قبل از گفتن گوینده، با صدای بلند پاسخ بدهید و بعد از گفتن گوینده نیز باز هم پاسخ را تکرار کنید و بگویید.
  5. وقت برای پاسخ دادن شما در فایل صوتی هست، اما اگر لازم است فایل را Pause یا Stop کنید. پاسخ را که گفتید سپس آن را Play نمایید. اما هیچ وقت تا یک درس تمام نشده، فایل را به عقب برنگردانید.
  6. هر درس فقط برای یک روز است. درس را هر چند بار که لازم است در یک روز گوش کنید تا به تسلط کامل برسید.

خب، آیا شما می خواهید زبان انگلیسی را با آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت یاد بگیرید؟

اگر پاسخ تان یک بله پر طنین است، شما می توانید درس های این دوره آموزشی را در ادامه دانلود نمایید. این درس ها به صورت فایل صوتی هستند و فرمت آنها MP3 است. به همین دلیل روی تمامی دستگاه ها مانند کامپیوتر، موبایل، تبلت، MP3 Player، ضبط های خانگی و اتومبیل و… قابل اجرا می باشند.

دانلود ورژن ۲ ورژن ۳
درس های ۱ تا ۱۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۹۲MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۳MB
درس های ۱۱ تا ۲۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۸۱MB

دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۰MB

درس های ۲۱ تا ۳۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۳MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۶MB
درس های ۳۱ تا ۴۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۸۱MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۳۰MB
درس های ۴۱ تا ۵۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۹۶MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۱۸MB
درس های ۵۱ تا ۶۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۲MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۵MB
درس های ۶۱ تا ۷۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۰MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۶MB
درس های ۷۱ تا ۸۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۴MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۷MB
درس های ۸۱ تا ۹۰ دانلود کنید
حجم فایل: ۷۵MB
دانلود کنید
حجم فایل: ۱۲۷MB

توجه داشته باشید، منظور از ورژن ۲ و ورژن ۳، کیفیت فایل ها نیست؛ بلکه محتوای درس ها با هم متفاوت هستند.

استاد مرتضی نصرت در سال ۱۳۹۴ و در شهر لس آنجلس چشم از دنیا فرو بستند. روح شان شاد.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

دانلود علمی و آموزشی «آموزش سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز به روش نصرت»، محصول موسسه نصرت (Nosrat Institute) می باشد و درس های آن توسط واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید)، گردآوری، کم حجم و قابل دانلود شده است.

راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

یک دیدگاه

  1. سلام
    ممنمون از لطفتون، اگه ممکنه متن زبان نصرت۳ رو هم بارگذاری کنید. خیلی دنبالش گشتم ولی پیداش نمیکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *