همکلاسی سلام 20 مهر ماه 1394

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام
از سال 1383 در راهی قدم گذاشتیم که نه تنها پشیمان نیستیم بلکه امروز می توانیم آن را به همه پیشنهاد دهیم.

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ اگر در خود جسارت و پشتکار می بینید، شهرت و ثروت در دو قدمی شما است.
پیر امیدیار را می شناسید؟ مالک و بنیانگذار شرکت و وب سایت eBay منظورمان است. او هم محبوب، هم معروف و هم ثروتمند است. مالکان و بنیانگذاران وب سایت های آمازون، فیسبوک، تلگرام و… را نیز می شناسید؟ آنها هم محبوب و معروف و ثروتمندند. همه این افراد گام در یک مسیر اما با روش های مختلف گذاشتند. نام جاده ی سعادت این افراد «اینترنت» است.

آیا شما هم از اینترنت استفاده می کنید؟ مسلماً بله! چون در غیر این صورت ما الان با شما در ارتباط نبودیم. پس سوال مان را بهتر می پرسیم؟ استفاده شما از اینترنت چقدر و چگونه است؟

ببینید اینترنت جدا از سرگرمی و تفریح، جستجوی انواع اطلاعات و دسترسی به اطلاعات روز؛ فرصتی مناسب برای معرفی خودمان، معرفی کسب و کارمان، کسب درآمد و… است.

  • چند نفر از ما می تواند در یک رسانه عمومی پُر مخاطب مانند تلویزیون حاضر شود و خود را معرفی کند، تا شاید افراد بسیاری ما را ببینند و بشناسند؟
  • چند نفر از ما می تواند در یک رسانه عمومی پُر مخاطب، کسب و کار خود را معرفی کند تا شاید افراد بسیاری با خدمات مان آشنا و مشتاق به استفاده شوند؟
  • چند نفر از ما سرمایه ی راه اندازی یک کسب و کار بزرگ را دارد؟

اما همه ی ما در یک یا چند زمینه خاص تخصص داریم و اینترنت در دسترس همه ما می باشد. در اینترنت کسی جای کسی را تنگ نمی کند و برای همه جا هست. پس چرا شما از این فرصت استفاده نمی کنید و ایده ی خود را بنا نمی سازید؟ برای اینکه شما هم سهمی در دنیای اینترنت داشته باشید، ابتدا نیاز به یک وب سایت دارید.

عکاس، پزشک، نویسنده، وکیل، هنرمند، فروشنده، استاد، مدیر، ایده پرداز، صاحب کسب و کار یا… متخصص هر حرفه ای که باشید، برای ورود به بازار تجارت آنلاین نیاز به یک وب سایت دارید؛ یک وب سایت شکل خودتان! اما چه کسی می تواند وب سایتی شکل شما بسازد؟ چه کسی بهتر از خودتان؟

حقیقت این است که هزینه طراحی وب سایت توسط طراحان بسیار بالاست و در نهایت آنچه تحویل می گیرید چنگی به دل نمی زند. پس بهتر است خودتان آموزش لازم را ببینید.

خب اگر در ابتدای راه هستید و دانش و سرمایه لازم را ندارید؛ امروز شانس تان زده است و شما می توانید در بخش فناوری اطلاعات یو سی مقالات آموزشی بسیار کاربردی و مفیدی مطالعه کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا