چکیده کتاب اثر مرکب

تبلیغات
HiU Company

کتاب اثر مرکب (The Compound Effect) تالیف دارن هاردی (Darren Hardy) در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است و توضیح می دهد که چگونه با اهمیت دادن بیشتر به تصمیمات کوچک و اثر تجمعی شان، در زندگی تغییرات پایدار ایجاد کنیم.

حتماً شنیده اید که به هر چیزی که فکر کنید و هدف داشته باشید، می رسید. اما باید چگونگی رسیدن را بدانید. کتاب اثر مرکب راهنمای کاربردی است که به شما می آموزد چطور از این نظام استفاده کنید. خب؛ ممکن است این سوال برایتان مطرح باشد که: «دارن هاردی کیست که چنین ادعاهایی دارد؟» هاردی در معرفی خود می گوید:

می دانید چرا می گویم اثر مرکب تنها روش لازم برای رسیدن به موفقیت است؟ زیرا در ابتدا این اصول را در زندگی خودم پیاده سازی کرده ام و نتیجه خوبی گرفتم. اول اینکه در بیست سال اخیر، من در رشته ی موفقیت بسیار مطالعه و تحقیق کردم. من هزاران دلار صرف آزمایش ایده ها، فلسفه ها و منابع موفقیت کردم. تجربه هایم ثابت کرد که انتخاب ترفندها، آموخته ها و روش هایتان بی اهمیت است؛ زیرا موفقیت در پی نظام اجرایی اثر مرکب ظاهر می شود.

دوم، در شانزده سال اخیر مشاور و استاد حوزه توسعه، پیشرفت و موفقیت فردی بوده ام. من با صاحب نظران، سخنرانان و نویسندگان مشهوری همکاری کرده ام. در مقام سخنران و مشاور، ده ها هزار کارآفرین را تعلیم داده ام. مربی رهبران کسب و کار، مدیران اجرایی و افراد موفق بی شماری بوده ام. از هزاران موضوعی که تاکنون مطالعه کرده ام، آنچه موثر و ناموثر عمل می کند را از هم جدا کرده ام.

سوم، من ناشر و سردبیر مجله موفقیت هستم (البته در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی مجله موفقیت را ترک کرد و به دنبال کشف فرصت های جدید رفت.) و هزاران کتاب و مقاله را مطالعه، با دقت بررسی و کارشناسی و گزینش کرده ام. هر ماه با هزاران کارشناس برتر درباره ی موضوع موفقیت مصاحبه و بهترین ایده هایشان را استخراج کرده ام. هر روز، از اقیانوس اطلاعات، برای موفقیت و پیشرفت فردی استفاده کرده ام و آنها را از فیلتر عبور داده ام.

من از موضوعات بسیاری مطلع هستم. راه های بسیاری را طی و امتحان کرده ام. از روش های سختی به حقیقت دست پیدا کرده ام.

در اصل کتاب اثر مرکب، نقشه راه برای داشتن زندگی بهتر، کسب موفقیت و تحقق رویاها و آرزوهایتان است. دارن هاردی در این کتاب نشان می دهد که با پذیرش مسئولیت زندگی خود، می توانیم عادات مان را تغییر دهیم، کنترل زندگی خود را برای رسیدن به موفقیت بدست بگیریم و از محدودیت ها فراتر برویم. در ادامه شما می توانید چکیده کاملی از کتاب اثر مرکب را مطالعه نمایید.

چکیده کتاب ها ویژه مشترکان کتابخانه است. همین الان شما هم مشترک شوید و ادامه این چکیده کتاب را مطالعه نمایید.

برچسب ها
تبلیغات
HiU Company

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط