همکلاسی سلام 13 خرداد ماه 1395

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام

بیایید همکلاسی؛ سلام! پنجشنبه 13 خرداد 1395 را با آهنگ باور از 25 باند (با صدای A-Del و Tamin) شروع کنیم. این آهنگ را با کیفیت اینترنتی گوش کنید تا در ادامه، هدف اصلی مان را بگوییم.

نکته اخلاقی: اگر تمایل دارید از 25 باند آهنگ های بیشتری در آینده بشنوید، با خرید آلبوم های اصلی و اورجینال، از آنها حمایت نمایید.

در همکلاسی؛ سلام! 17 اسفند 1394 فیلمی از سخنرانی پروفسور رابینسون را به شما معرفی کردیم و در کنار آن توضیح دادیم که مدارک دانشگاهی در این روند خط تولید مدرک های بی ارزش و افراد بی سواد، در حال بی اعتبار شدن هستند.

آن فیلم سخنرانی مربوط به سال 2006 بود. چهار سال بعد از آن و در سال 2010، پروفسور رابینسون ادامه سخنرانی خود را انجام می دهد. او در ادامه صحبت های خود می گوید که در نظام آموزشی فعلی، استعدادها و توانایی ها سرکوب می شوند، و اوج افتخار نظام آموزشی این است که همه افراد را بی دلیل و بدون توجه به توانایی ها و علایق به دانشگاه بفرستد.

خب؛ شاید با خود بگویید: «از ما که گذشته، دیگر مهم نیست چه به سر نظام آموزشی می آید.»

اما مهم ترین نکته این است که شما هم تربیت شده و آموزش دیده در همین نظام آموزشی هستید. نظامی که افراد با استعداد در آن، تنها شاگرد اول ها بودند! اما از کدام استعداد حرف زده می شود؟ آیا شما واقعاً علایق و استعدادهای خود را شناخته اید؟ آیا شما از توانایی های واقعی خود خبر دارید؟ و از آنها استفاده می کنید؟

شما بگویید، چند شاگرد اولِ مدرسه ای سراغ دارید که در دنیای واقعی هم شاگرد اول شده باشند؟

مشاهده فیلم سخنرانی «زمان انقلاب یادگیری فرا رسیده است» را به شما پیشنهاد می کنیم. این فیلم می تواند به شما کمک کند تا منظور صحبت های ما را بهتر متوجه شوید.

برای مشاهده صفحه ی فیلم اینجا کلیک بفرمایید.

نمایش بیشتر

‫2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا