پذیرش آگهی در پورتال یو سی (شما می توانید)

چرا در پورتال یو سی (شما می توانید) تبلیغ کنیم؟

پورتال یو سی (شما می توانید) یکی از برندهای مورد تحسین و مورد اعتماد در اینترنت است که در آن، همه می توانند با استفاده از اطلاعات، آموزش ها، فیلم ها و تصاویر، به راحتی یاد بگیرند که چگونه کاری را انجام دهند و دانش خود را به روز کنند.

مخاطبان و همراهان خوب یو سی در هر ثانیه از شبانه روز به دنبال بدست آوردن اطلاعات بیشتر و بیشتر در زمینه های «ماجراجویی – خودرو – کامپیوتر – الکترونیک – سرگرمی – سلامت – سبک زندگی – کسب و کار – سرمایه گذاری – علوم روز و تکنولوژی – سفر – موفقیت – حیوانات – فایل های صوتی و تصویری و…» می باشند؛ و یو سی تمام تلاش خود را می کند تا همه این موارد را پوشش دهد و هر روز چشم های جدیدی را به خود جذب نماید.

اگر به دنبال اتفاق و تغییری خاص در کسب و کارتان هستید، یو سی شرایط بیمه شده ای را متناسب با نیازهای شما، برایتان فراهم می کند. یو سی هدف از تبلیغ کردن شما را درک می کند و تمام تلاش خود را به کار می برد تا کسب و کار شما در مقابل چشم های بیشتری قرار بگیرد و مطمئناً هیچ چیزی بهتر از این برای شما نخواهد بود.

چگونه در پورتال یو سی (شما می توانید) تبلیغ کنیم؟

لطفاً موضوع تبلیغ خود (شامل متن، بنر، لینک و…) را به آدرس ایمیل ads@youc.ir ارسال نمایید. واحد پذیرش آگهی حداکثر طی 24 ساعت به ایمیل تان پاسخ خواهد داد.

تبلیغ در پورتال یو سی (شما می توانید) به مفهوم سرمایه گذاری در وقت و هزینه است.

دکمه بازگشت به بالا