شرایط استفاده از پورتال یو سی (شما می توانید)

به وب سایت پورتال یو سی (شما می توانید) با آدرس www.youc.ir خوش آمدید. لطفاً شرایط و قوانین استفاده از وب سایت یو سی را قبل از استفاده، با دقت مطالعه کنید. استفاده شما از وب سایت یو سی، به معنای موافقت شما با این شرایط و ضوابط است.

در این توافقنامه، منظور از عبارت های یو سی و ما، پورتال یو سی (شما می توانید) است و شامل همه وب سایت های زیرمجموعه یو سی (video.youc.ir – dl.youc.ir) و اپلیکیشن یو سی نیز می شود. همچنین به تمام بازدیدکنندگان از یو سی، کاربر خطاب می شود.

وب یک محیط در حال تحول است. به همین دلیل ما ممکن است شرایط این توافقنامه را در هر زمان به منظور حفظ حریم خصوصی کاربران تغییر دهیم. با آنکه تلاش می کنیم که تغییرات را به اطلاع کاربران برسانیم، اما در کل شما در زمان استفاده از یو سی، توافق و اطلاع خود را از تغییرات اعلام می نمایید و اگر شما همه این شرایط و ضوابط را قبول ندارید، از خدمات یو سی استفاده نکنید.

محتوای سایت

ماموریت ما توانمندسازی هر فرد در این سیاره است تا یاد بگیرد چگونه کاری را انجام دهد. ما در یو سی تمام تلاش خود را می کنیم تا اطلاعات مفید و دقیق ارائه دهیم و اشتباهات احتمالی را دائماً حل نماییم. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا اطلاعات و مقالات را بروز، صحیح و سودمند نگه داریم؛ اما همیشه به این هدف نمی رسیم. گهگاه مقالات ما ناقص، گمراه کننده یا نادرست در می آیند و ما نمی توانیم دقت هر چیزی از جمله اطلاعات پزشکی و حقوقی را تضمین کنیم. به همین دلیل محتویات سایت مانند متن، گرافیک، تصاویر، فیلم و آمارها فقط برای مقاصد اطلاعاتی هستند و به هیچ عنوان جایگزین توصیه ها و اظهارنظرهای تخصصی متخصصان و مشاوران نیست.

از طرفی دیگر، کارکنان یو سی سخت تلاش می کنند تا اطمینان حاصل نمایند که اطلاعات سایت به موقع و دقیق باشد. با این حال با توجه به سرعت تغییرات، ممکن است در لحظه انتشار یک مطلب، آن مطلب دیگر قدیمی و تاریخ گذشته شده باشد. در این مواقع، یو سی مطالب را پاک نمی کند و آنها را به صورت آرشیو نگهداری کرده و تغییرات و پیشرفت های جدید را در مطالب دیگری منتشر می نماید.

حفظ حریم خصوصی کودکان

ما متعهد به حفاظت از حریم کودکان هستیم. شما باید آگاه باشید که یو سی برای جذب کودکان زیر 13 سال طراحی نشده است و ما هرگز آگاهانه اطلاعات کودکان زیر 13 سال را جمع آوری نمی کنیم. به این ترتیب هر گونه استفاده از خدمات یو سی برای کودکان زیر 13 سال ممنوع و نقض این توافقنامه است. با این حال، ممکن است یک فرد 13 ساله با اجازه والدین یا سرپرست قانونی خود از یو سی استفاده نماید.

استفاده از محتوای سایت

همه خدمات یو سی توسط قوانین کپی رایت (copyright) محافظت می شوند و تنها به شما اجازه مشاهده یا کپی از آن برای استفاده شخصی و غیر تجاری خارج از وب (اینترنت) داده می شود. با توجه به کپی رایت دائمی انتهای سایت (©) کلیه حقوق محفوظ و هر گونه استفاده از اطلاعات به هر شکل، حتی با درج منبع و همچنین استفاده از فریم (قاب سازی)، مطابق با قوانین و مقررات قابل پیگیری می باشد.

انتشار مطالب یو سی در جامعه و رسانه های اجتماعی، سایت ها، اتاق های چت، انجمن ها و وبلاگ ها

یو سی کاربران خود را تشویق به تبادل آزاد اطلاعات و افکار از طریق لینک به محتویات یو سی در جامعه و رسانه های اجتماعی، سایت ها، اتاق های چت، انجمن ها و وبلاگ ها می کند. حالا در صورتی که شخص، اشخاص یا مجموعه هایی اقدام به انتشار مستقیم مطالب یو سی در خارج از وب سایت یو سی و با ذکر منبع نمایند، نه تنها این کار مجاز نمی باشد بلکه صحت محتوا و نظرات ارسالی در آنها، مورد تایید یو سی نبوده و ما مسئولیتی بابت هر گونه خدمات خارج از یو سی قبول نمی کنیم.

مسئولیت ها و مجوز

هنگام استفاده از یو سی، ممکن است اطلاعاتی از خارج از یو سی دریافت شود. به عنوان مثال برای پرداخت آنلاین، نیاز به اتصال به درگاه بانک (که خارج از یو سی است) می باشد. در این گونه موارد یو سی نسبت به تاخیر، شکست و وقفه در انتقال اطلاعات ارسالی، مسئولیتی را نمی پذیرد و خارج از کنترل ما می باشد.

حساب کاربری در یو سی

برای دسترسی به خدمات خاص یو سی شما نیاز به ثبت نام و یک حساب کاربری در یو سی دارید.

در انتخاب نام کاربری دقت کنید:

  • از نام هایی که توهین آمیز و تهاجمی محسوب می شوند، استفاده نکنید.
  • نام و هویت اشخاص دیگر را جعل و استفاده نکنید.
  • اطلاعات وارونه یا اشتباه از مشخصات خود ارائه ندهید.

شما مسئول حساب کاربری خود هستید و باید از رمز عبور خود محافظت نمایید. یو سی تلاش می کند تا کاربران رمز عبورهای قوی (شامل استفاده ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ، اعداد و نمادها) برای خود انتخاب کنند. مسئولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور با شما می باشد تا فرد غیر مجازی به حساب کاربری شما با استفاده از رمز عبور و نام کاربری تان دسترسی نداشته باشد و یو سی در قبال هر گونه خسارت و استفاده غیر مجاز از حساب کاربری شما، پاسخگو نخواهد بود.

در صورتی که به هر شکل کوتاهی کردید، ابتدا به تغییر رمز از حساب کاربری یا با درخواست فراموشی رمز عبور، اقدام نمایید و در صورت عدم دسترسی به حساب کاربری، از طریق فرم تماس، یو سی را در جریان قرار دهید.

اطلاعات ارسالی برای یو سی

اطلاعات شخصی شما در یو سی توسط سیاست حفظ حریم خصوصی محافظت می شود. اما ممکن است گاهی تناقضی در این بین به وجود آید.

  • ما اطلاعات شما را محرمانه تلقی می کنیم، اما اگر شما ایده، مفهوم یا اختراعی را از طریق فرم تماس برای یو سی یا ایمیل ارسال نمایید یا آن را در بخش های عمومی یو سی منتشر کنید، یو سی مسئولیتی نسبت به حفاظت از آنها قبول نمی کند.
  • اگر شما مقاله، محتوا یا ایده ای از خود در یو سی به شکل محتوا منتشر کنید؛ با آنکه یو سی حقوق مولف و کپی رایت دارد، اما تکثیر، ترجمه، توزیع و نمایش آن در سایر رسانه های آنلاین و غیر آنلاین که بدون مجوز انجام می شود، خارج از کنترل یو سی می باشد و تنها راه، پیگیری قانونی از سوی شما است.
  • شما توافق می کنید که تنها رسانه هایی مانند فیلم، عکس و فایل صوتی از خود در یو سی منتشر می کنید که نقض کپی رایت و حریم خصوصی خود و دیگران نباشد. توجه داشته باشید که عکس یا فیلم از سایر افراد (مشهور یا غیر مشهور)، شخصیت های کارتونی و تصاویر کمیک، معمولاً توسط صاحبان آنها دارای حق کپی رایت می باشند.
  • برای حفاظت از حریم خصوصی خود شما توافق می کنید که هیچ رسانه ای شامل اطلاعات شناسایی (نام، شماره تلفن، آدرس ایمیل یا آدرس وب سایت) از خود یا دیگران منتشر نمی کنید. در صورت بارگذاری (Upload)، شما به دیگران این اجازه صریح را می دهید که دسترسی استفاده داشته باشند. با این حال، بارگذاری هر رسانه ای که حاوی نفرت، سوء استفاده، تصاویر توهین آمیز، وقیح، پورنوگرافی، جنسی و از این دست ممنوع بوده و از نظر مسئولیت مدنی یا کیفری قابل پیگیری قانونی است.
  • شما مسئول تمام اظهارات و اقدامات خود هستید و یو سی در صورت آگاهی از نقض قوانین، اقدام به حذف بدون اطلاع و اخطار می کند. اما حتی اگر اطلاعاتی حذف نگردد، مسئولیت آنها با نویسنده می باشد.
  • شما توافق می کنید که هر گونه نرم افزار ویروسی، فایل و کد مخرب که موجب اخلال در عملکرد زیرساخت های یو سی شود یا به دستگاه های کاربران صدمه وارد کند، بارگذاری نمی کنید. یو سی حق بررسی تمام رسانه ها را قبل از ارسال به سایت دارد و هر گونه رسانه ای را به هر دلیلی در هر زمان که صلاح ببیند، پاک می کند.

تبلیغات، جستجو و لینک به سایت های دیگر

یو سی ممکن است برای تبلیغ یا کسب اطلاعات بیشتر نسبت به یک موضوع، به سایت های دیگر لینک بدهد. یو سی صحت محتوا و کارکرد این گونه مجموعه ها را تایید و تضمین نمی کند و مسئولیتی نسبت به آنها نمی پذیرد.

لینک به یو سی

ما از لینک دادن سالم و از وب سایت ها و وبلاگ های معتبر به یو سی استقبال می کنیم و لینک های شما حاکی از حمایت تان از یو سی است.

مبارزه با اسپم

آدرس های ایمیل جمع آوری شده از شما برای ارسال ایمیل های مزاحم و ناخواسته استفاده نمی شود.

علامت تجاری

استفاده یا تشابه سازی با نام و نشان تجاری یو سی، یوسی، شما می توانید، youc و www.youc.ir خلاف قوانین و مقررات بوده و قابل پیگیری حقوقی می باشد.

توافق کامل

از همکاری شما سپاسگزاریم و به اطلاع می رسانیم که این توافقنامه حکم الزام آور در اختلافات و داوری ها خواهد بود.

ما امیدواریم که نیازهای خود را در یو سی بیابید و یو سی را وب سایتی مفید و مناسب برای استفاده بدانید.

تاریخ آخرین بروزرسانی: 03/شهریور/1398
پورتال یو سی (شما می توانید) | You Can

دکمه بازگشت به بالا