آزمون شناخت شخصیت از روی پنیر مورد علاقه

پنیر یکی از لذیذترین غذاهایی است که با تنوع خاص خود می تواند تمام سلیقه ها را راضی نگه دارد. جالب است بدانید که این تنوع خاص در پنیر می تواند نکات بسیاری را در رابطه با خودتان به شما بگوید! تحقیقات نشان می دهند نوع پنیری که انتخاب می کنید می تواند اطلاعات زیادی را راجع به شخصیت شما آشکار سازد.

بنابراین بیایید ابتدا پنیر مورد علاقه خود را از لیست زیر انتخاب کنید. فقط به یاد داشته باشید نباید خودتان را فریب بدهید.

  • پنیر نرم مثل پنیر خامه ای
  • پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا
  • پنیر فانتزی مثل پنیر چدار
  • پنیر سفت مثل پنیر تبریزی یا لیقوان

نتیجه گیری

حالا انتخاب خود را با نتیجه ی تحقیقات مقایسه کنید:

 1) پنیر نرم
تحقیقات نشان می دهد اشخاصی که طالب تجمل و تجمل پرستی هستند، به مراتب از خوردن پنیرهای نرم مانند پنیر خامه ای بیشتر لذت می برند و همیشه به دنبال لوازم لوکس و تجملی هستند. شما می دانید که چگونه باید با خود و زندگی تان کنار بیایید.

2) پنیر نیمه نرم
پنیرهای نیمه نرم مانند پنیر فتا (پنیرهای بسته بندی پاستوریزه) ما را به دوران بچگی می برند. بنابراین آنها همگی مربوط به خانه، خانواده و کانون گرم خانوادگی می شوند. اگر هنوز به این پنیرها علاقه مندید، متخصصان معتقدند که عمیقاً دوست دارید یکبار دیگر شرایط گذشته را برای خود بازسازی کنید و این شاید همان دنیای امنی است که همیشه به دنبال آن بوده اید. به همین دلیل است که شما ابتدا خانواده، دوست، فامیل و آشنا را در اولویت قرار می دهید. خانه شما همیشه گرم و پُر از مهمان است و از دیدار دوستان، شاد می شوید.

3) پنیر فانتزی
هر تکه از این نوع پنیر که معمولاً در بسته بندی های کوچک و گاه با ترکیبات سبزیجات و… تهیه می شوند گوشه ای از زندگی تان را به تصویر می کشد و این نشان می دهد که شما تا چه حد در انجام کارهایتان مصمم و با اراده اید. همانند پنیر چدار از خارج سخت و از درون نرم و انعطاف پذیرید. در هر کاری مانند بزرگسالان فکر می کنید و اجازه نمی دهید کسی در روابط شما با دیگران، به ویژه دوستان دخالت کند. آنچه شما را از دیگران متمایز می سازد، همان روح سخت و در عین حال لطیف شما در برخورد با مسائل دیگران است. شاید به همین دلیل است که دیگران از مشورت با شما بیشترین استفاده را می برند.

4) پنیر سفت
این پنیر با طعم لذیذ باعث می شود که احساس خوشحال بودن به شما دست بدهد. احساسی که در یک جنگل زیبا و پُر از شقایق های وحشی به انسان دست می دهد. اصلاً خجالتی نیستید. شما عاشق رفتن به موقعیت های جدید هستید و از اینکه منبع خیر باشید، لذت می برید. دوستان عاشق شما هستند زیرا آنها همیشه بهترین لحظات را با شما می گذرانند. شما مهربان، دلرحم، صمیمی و رو راست هستید و بی کینه.

منابع

آزمون روانشناسی «شناخت شخصیت از روی پنیر مورد علاقه»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش، گردآوری و نگارش هیئت تحریریه علمی پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

نمایش بیشتر

‫2 دیدگاه

  1. برای من گزینه چهار بود. جواب همه درست بود بجز یک مورد که اونم گفته شده که اصلا خجالتی نیستید که این کاملا نادرست و من خیلی خیلی و بیش از حد خجالتی هستم. تا جایی که همه ی زندگیمو بخاطرش باختم

  2. فقط تبریز
    یه بنده خدا خامه ای دوست داره و این تست کاملا درسته

    من حالم از خامه ای بهم میخوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا