شخصیت شناسی گروه خونی AB

گروه خونی AB در میان چهار گروه خونی، کمیاب ترین نوع است. بنابر تحقیقی در ژاپن، افراد گروه خونی AB معمولاً در شمار پیشگویان، رمالان، ساحران، غیب گویان، درمانگران با دعا و واسطه های احضار ارواح هستند. در واقع این حرفه ها دو برابر هر گروه خونی دیگر، در بین گروه خونی AB است.

شما ممکن است افراد زیادی با گروه خونی AB بیابید که در مقام رهبران مذهبی تعلیم می دهند و این افراد نه مثل روحانی معمولی محله شما، بلکه بیشتر نمونه اعلای پیشوایی ارشد هستند که از مریدان خود وفاداری محض می طلبند. آیا هیچ عجیب نیست که برجسته ترین انسان گروه خونی AB در تاریخ، عیسی مسیح (ع) است؟

لکه های خون مسیح روی کفن معروف تورین (Turin) از طریق تجزیه و تحلیل شیمیایی شناسایی شد. آزمایش های انجام شده روی لکه های خونی پارچه نشان می دهد مردی که در آن آرمیده بود، گروه خون AB داشته است.

شما هر گروه خونی A – B – O و AB باشید، مظهر آن هستید. اگر گروه خونی AB هستید، همه اندام شما، AB است. آزمایشی از یک موی بدن شما نشان می دهد که چه گروه خونی دارید. بر اساس پژوهش ها و فرمول بندی های انجام شده، تحلیل شخصیت گروه خون، راه حل زیست شیمیایی جالبی را به دست می دهد که با آن می توان رازهای شخصیت ها را بر ملا نمود. در ادامه شما می توانید با شخصیت گروه خونی AB بطور کامل آشنا شوید.

آنچه در مورد اشخاص گروه AB با توجه به میل وافر آنها به علم غیب عجیب است، آنکه ایشان منطقی ترین و حساس ترین افراد هستند. آدم های گروه AB بیشتر از هر گروه دیگری خونسرد، آرام، آسوده خاطر و حتی خویشتن دار هستند. در اولین نگاه تاثیری قوی بر جای می گذارند و غالباً از آنچه واقعاً هستند، باهوش تر به نظر می رسند. به همین دلیل نمایندگان سیاسی فوق العاده ای می باشند و می توانند آشوب هایی را آرام کنند که سایرین که آرامش کمتری دارند به وجود آورده اند.

تاثیر مطلوب، مهارت در رفتار سیاستمدارانه و خردمندی بی حد و حصر، همه به توانایی های چشمگیر انتقادی و تحلیلگرایانه شخصی گروه خونی AB مربوط می شود. این افراد محبوب هستند و اغلب مرکز توجه گروه قرار می گیرند. آنچه موجب این حالت می شود، تاثیر مثبت هیبت ظاهری آنها بر دیگران است. در حالی که ظاهرشان اغلب معمولی و ساده است، بطورکلی گیرا هستند و همگان، حرکات و حالت چهره ایشان را دلپذیر می دانند. این حالت آنها را بازیگران و هنرمندانی محبوب می کند.

یکی از ویژگی های افراد دارای گروه خونی AB، علاقه همیشگی آنها به نقد دیگران غالباً با گرایش طنزآمیز است. این افراد بدون آنکه تلاش کنند، می توانند بامزه باشند و بارها در اتاق هایی مملو از جمعیت، افراد را طوری سر حال می آورند که قهقهه می زنند، بدون آنکه واقعاً بدانند چرا به مطلبی که آنها گفته اند، می خندند.

زمانی که متوجه می شوند مطلبی معقول نیست بدون توجه به شرایط، به سخن در می آیند. این اظهارنظر می تواند شما را دلسرد و روزتان را خراب کند یا در تصور باطلی که پرورانده اید خللی ایجاد کند. مشکل با افراد گروه خونی AB آن است که در حالی که دیگران عاشق پنهان کاری خیالات مهمل خود هستند، ایشان دوست دارند خیالات مضحک دیگران را آشکار کنند، پس چنانچه در آستانه اختلاف نظری منطقی با شخص گروه خونی AB هستید، مراقب باشید. اغلب آنان می توانند روی هم رفته افکار شما را به تصرف در آورند.

اگرچه این افراد در نظر دیگران جذاب هستند، اما دوست دارند حفظ فاصله کنند. رابطه صمیمانه، برگ برنده افرادی نیست که این گروه خونی را بررسی می کنند.

دنیا بدون آدم های گروه خونی AB کجا بود؟
توانایی های ذهنی ایشان با کیفیت قوی دیگری تکمیل شده که باعث می شود روان تر کار کنند. آنها مهارت در سازماندهی، هماهنگی و دور هم جمع کردن افراد را دارند تا افراد به نحوی دوستانه و متوازن کار کنند. این توانایی، افراد گروه خونی AB را در هر تشکیلاتی، چه شرکتی باشد چه گروهی در کلیسا و یا انجمن اولیا و مربیان، رهبران ذاتی می کند. شخص گروه خونی AB وقتی به مبتکری مثل گروه خونی B می پیوندد، می تواند نقشه های خود را تحقق بخشد. در حالی که دیگران فقط در مرحله رویا باقی می مانند، ایشان می توانند خیلی دقیق تر از هر کس دیگر، برنامه ای تنظیم کنند و کارمندان و وظایف را معین نمایند. خلاصه اینکه آنان استادان سازماندهی هستند.

گروه خونی AB کسی است که کارهای اصلی را می گرداند و اطمینان حاصل می کند که شرکت به راحتی و با کارآیی می چرخد. اگر برنامه های کامپیوتری گروه خونی داشتند، گروه خونی آنها AB بود! افراد زیادی با گروه خونی AB را می یابید که در دولت و در دستگاه های اداری کار می کنند یعنی جاهایی که با کارکرد وسیع بروکراسی باید هماهنگ شود. آنان همچنین دارای گرایشی ذاتی برای کار کردن در بخش خدمات انسانی به دلیل مهارت های سیاستمدارانه خود هستند. این ویژگی، ایشان را برای خدمات خارجی به عنوان صاحب آژانس مسافرتی، پرستار و مددکار اجتماعی، ایده آل می کند.

شخص با گروه خون AB می تواند به راحتی در روابط عمومی هر تشکیلات یا شرکتی کار کند، اما ترجیح می دهد در شرایطی به کار بپردازد که فرصتی باشد تا برای عدالت اجتماعی یا مبارزه با بی عدالتی تلاش کند.

رشته ای که افراد این نوع گروه خونی به ندرت از سر می گذرانند، حسابداری است. بهتر است هر شغلی که نیاز به استفاده یا نظارت بر پول دارد به عهده فرد دیگری گذارده شود. هر کاری که با امور بانکی یا خدمات مالی سر و کار دارد برای افراد گروه خونی AB مناسب نیست، زیرا پول آنان را سر در گم می کند. این حالت به دلیل نادرستی ایشان نیست، بلکه در تصمیم گیری مشکل دارند، لذا نمی دانند چگونه پول را خرج کنند.

این مشکل به استعداد فوق العاده ای مربوط می شود که شخص گروه خونی AB برای سنجش و تجزیه و تحلیل منطقی امور دارد. وقتی فردی بیش از حد منطقی باشد، چه روی می دهد؟ آنها توان درک آرا و نظرات زیادی را دارند و سخت تصمیم می گیرند. افراد گروه خونی AB توان آن را دارند که هرگاه با گزینشی روبرو شوند برای هر راه حلی دلیل بیاورند، اما قدرت انتخاب مابین آنها را ندارند، شاید بدین دلیل که ایشان به خوبی می فهمند انتخاب کردن صرفاً عملی ذهنی و غیر عقلانی است که ارتباط اندکی با روند منطقی دارد که از نظر آنها بسیار با ارزش شمرده می شود. این حالت آنها را زمین گیر و درمانده می کند. آنچه فرد گروه خونی AB نیاز دارد، قرار گرفتن در موقعیتی است تا برای شخصی که خوب تصمیم می گیرد سازماندهی و هماهنگی وظایف کند که در نتیجه تیمی شکست ناپذیر می سازند.

افراد گروه خونی AB در هر فهرستی از شخصیت های قابل اعتماد، رتبه بالایی تشکیل می دهند. سخت کوشانی هستند که فشار روحی را می پذیرند. زمانی که اداره کردن روال کار برای آنان ترسیم می شود، چنان کارآمد هستند که نیازی ندارند تا تصمیمی بگیرند یا انتخابی کنند. از سوی دیگر تا زمانی که گزینش ها برای انتخاب کردن، بیش از حد زیاد و متفاوت نباشد، از کار لذت می برند و در سازماندهی برنامه کاری خود بی نظیر می باشند.

افراد این گروه خونی از حیث وقت شناسی در رتبه دوم هستند. (اشخاص گروه خونی A رتبه اول را دارند.) و اغلب زود به محل کار یا قرار ملاقات می آیند و بر انجام درست و دقیق کار پافشاری می کنند.

خصلت خوب دیگری که در بسیاری از افراد گروه خونی AB یافت می شود آن است که ایشان به سرعت از شَرّ اشتباهات خود خلاص می شوند. آنها می توانند دچار ضربه روحی حاد همراه با صدمه یا ضرری مالی و یا فقدانی شخصی شوند، اما هیچ علاقه ای به گذشته یا حتی آینده دور ندارند. آنها با نسل کنونی پیش می روند، با تعهدی همیشگی به زمان حال. در نتیجه، بدون توجه به وخامت مشکل یا مصیبتی که برایشان پیش آمده است، برای مدتی طولانی رنج نمی برند. فایده این حالت برای دیگران آن است که وقتی حال روحی ایشان در محیط کار به هم می ریزد، آن را پنهان نمی کنند و برای مدتی مدید احساس بدی ندارند، بلکه بر آن حالت غلبه می کنند و به وظیفه بعدی می پردازند.

با وجود این، از آنجا که آدم های گروه خونی AB به سرعت بر اشتباهات خود فائق می آیند، خطای فاحشی هم مرتکب می شوند، چون تصور می کنند که دیگران هم درست مثل آنها هستند. ایشان در عیب جویی از مردم قهار می باشند و پیوسته با تحقیق و جستجو در مورد اشتباهات دیگران، هر چقدر هم که جزئی باشند، کنجکاوی می کنند. همه، افرادی را می شناسند که با عادت به این نوع نیش زدن های کوچک، دیگران را ناراحت می کنند.

در اینجا آزمایش خوبی برای یافتن شخص گروه خونی AB در هر جماعتی (چه گروهی کاری باشد یا جمع دوستانی که یک بعد از ظهر گرد آمده اند) است. فردی که ایرادی در مجموع روند کار می یابد یا شروع به انتقاد کردن از شرایط می کند یا ضعف آشکاری را معلوم می کند که چون هیچکس دیگری به آن توجه نمی کرد، باید شخصیتی با گروه خونی AB باشد. جای دیگر برای یافتن افراد گروه خونی AB صندلی عقب اکثر ماشین ها است. آنان همیشه افرادی هستند که نمی توانند رانندگی کنند، اما در مورد پیشنهاد و توصیه برای چگونه راندن به مردم و رانندگان دور و بَر خود، کاملاً سخاوتمند و مهربان هستند!

البته روی دیگر سکه آن است که این افراد در تجزیه و تحلیل و انتقادات خود غالباً دقیق هستند، زیرا این مهارتی است که مستقیم از گروه خونی شان ناشی می شود. اظهارنظرهای ایشان ارزش توجه دارد، چون فقط پُر حرفی بیهوده نیست. بی تردید وقتی کسی درست از شما انتقاد می کند، غالباً احساسی بد به وجود می آورد تا وقتی که انتقاد او اشتباه باشد. گاهی اوقات آرزو می کنید که آنان فقط دهان شان را ببندند و بروند.

از آنجا که افراد گروه خونی AB همه جهات یک پرسش را به خوبی ملاحظه می کنند، اغلب در مشاجرات نقش میانجی دارند. آنان مذاکره کنندگان فوق العاده ای هستند و می توانند حالتی پدید آورند که چندین گروه حس کنند به قدر کفایت به نیازها و مشکلات شان رسیدگی شده است. این حالت جنبه دیگری است از ویژگی های افراد گروه خونی AB که ایشان را واجد شرایط می کند تا مقام ارشد شرکتی متوسط یا بزرگ باشند یا مشاغلی را بپذیرند که مهارت های سیاستمدارانه آنها بیشترین عامل برای استخدام شان به نظر می رسد.

افراد این گروه خونی چاپلوسی را نمی پذیرند. توانایی تجزیه و تحلیل آنان قدرتی فراهم می آورد که پی به هر تلاش فریبکارانه ای ببرند که برای تملق از ایشان به کار می رود. وقتی سعی در جلب دوستی ایشان، به دست آوردن تاییدشان یا حتی توجه عمیق آنان داریم، بهترین کار عرضه نقشه واضح و سنجیده با همه گام های منطقی است. اگر آنان با دلیل قانع شوند که موضع مشخصی اختیار یا با طرح معلومی موافقت کنند، از هیچ تلاشی برای سرعت بخشیدن به اجرای موفق کار گروه دریغ نمی کنند.

صداقت و حس قوی عدالت در گروه خونی AB، موهبت افزونی است که ایشان را برای مذاکره ایده آل می کند و اغلب هم به همین گونه مشاغل می رسند. حس انصاف ذاتی آنان اطمینانی در اطرافیان شان ایجاد می کند و اعتمادشان را به همکار گروه خونی AB بیشتر می کند. جنبه منفی این خصلت برای فرد گروه خونی AB، زمانی است که توانایی تحلیلگری با دیدگاه های وسیع عموم افراد این گروه ادغام شود و همانطور که پیشتر اشاره کردیم، نه تنها مشکل در تصمیم گیری، بلکه تمایل کار کردن روی یک طرح یا کار با مردم فقط تا زمانی است که شرایط کار آرام باشد. به بیان دیگر ظاهراً این افراد دوست ندارند سقوط کنند و وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود، بیشتر مایل هستند تا موضع، وابستگی ها، معاشران یا حتی دوستان را تغییر دهند.

این حالت با در نظر گرفتن حس قوی عدالت و صداقت کلی آنان شاید عجیب به نظر برسد. اشخاص گروه خونی AB ظاهراً از همه گروه های خونی کمتر سرقت می کنند. عدم وفاداری گفته شده در این افراد نتیجه شخصیت کار آزموده و جهانی ایشان است نه صداقت شان. آنان در واقع فکر نمی کنند که این تغییر موضع، عملی نامناسب است. زیستن در اینجا و اکنون، طریق زندگی که دارند و درک تفاوت ها و بی ثباتی اوضاع یا به تعبیری شرایط انسان، شراکت و حتی سعادت ملی برای شخص گروه خونی AB هیچ تعهد راسخی ایجاد نمی کند تا با یک گروه از پس گروه دیگر تا به آخر ادامه دهد. با وجود این، وی حتی در بدترین شرایط موقعیت را تجزیه و تحلیل کرده و می تواند هم نقاط مثبت و هم منفی را ببیند. به همین دلیل است که بسیاری از مهم ترین وطن فروشان تاریخ گروه خونی AB بوده اند.

شما به راحتی می بینید که چگونه یک وطن فروش و یک مذاکره کننده (یکی هیولایی بد نام و دیگری قهرمانی ملی) بیشتر از آنچه بخواهیم، نکات مشترک دارند. هر دوی آنها درکی روشن از جهات متضاد داشته و درباره برخوردها منطقی می اندیشند نه عاطفی و این حالت به آنان قدرت شدیدی می دهد تا دریابند به راستی چه می گذرد. اگر جهان فقط از آدم هایی با گروه خونی AB ساخته شده بود، احتمالاً هرگز جنگی روی نمی داد، زیرا هیچکس نمی توانست تصمیم بگیرد در کدام جبهه باشد.

همین ویژگی که امکان می دهد گروه خونی AB سیاحانی جهان وطن باشند که همه نقطه نظرها را ببینند نیز باعث می شود به عقیده اکثر مردم، کمی بیش از حد خونسرد به نظر برسند. آنان در کسب و کار آرام و کاملاً تحت کنترل به نظر می رسند و وقتی زندگی شخصی شان مطرح می شود، از صمیمیت و محبت پرهیز می کنند. دست کم این تصویری است که وانمود می کنند و تا جایی که کنترل شان را از دست نداده اند، درست است.

آنگاه که واقعاً رها می شوند، هیچ چیز مانع شان نیست. مثل ببرهایی خفته اند. شما می توانید سال ها آزارشان دهید، بدون اینکه واکنشی نشان دهند؛ اما مراقب وقتی باشید که بیدار می شوند.

جنبه عاطفی افراد گروه خونی AB کاملاً مخالف تصویر عمومی آنها است. در واقع این افراد در مورد نیازها و علائق خود کاملاً ناپخته اند. شما آنها را در ورزش یا سرگرمی دست جمعی بهتر می شناسید تا ازدواج؛ چون وقتی ذهن این افراد معطوف به یک موضوع است پُر شور و حرارت هستند.

گروه خونی AB لذت طلب بوده و دوست دارند حرف بزنند، چون می دانند همیشه افرادی هستند که از شنیدن حرف هایشان لذت ببرند. در مورد سلامت خود بی توجه هستند، اما به شدت به زندگی عشق می ورزند. بنابراین احتمال ندارد که خود را به تباهی بکشانند. لذت طلبی آنها شامل عشق به خوردن غذای خوب هم می شود و از آشپزی، ماشین های پُر زرق و برق، اسباب بازی های عجیب و غریب و پوشیدن لباس های گران قیمت (وقتی سر کار نیستند) لذت می برند.

آنان از همه گروه های خونی ولخرج تر هستند. با این حال حریص نیستند. باور کنید یا نکنید، لذت طلبانه ترین ویژگی رفتار گروه خونی AB، علاقه شان به خواب است. خواب برای وی نیاز و نه راحتی است. در نتیجه آنها برای برآوردن نیاز خود، باید بیشتر از دیگران بخوابند. این افراد وقتی خسته هستند، کارآیی مطلوبی ندارند و نمی توان در فعالیتی طولانی و خسته کننده با مهلتی کشنده، مجبورشان کرد بطور ثمربخش کار کنند به علاوه نباید به آنان اجازه داد آخر شب یا وقتی خواب آلود هستند، رانندگی کنند. خلاصه آنکه نیاز به خواب دارند و برای تجدید قوا، هیچ چیز بهتر از پانزده تا بیست دقیقه چرت نیست. آنان با قوای جدید، سر حال از بستر برخاسته و آماده اند دوباره وارد کارزاری دیگر شوند.

افراد گروه خونی AB به طرزی عجیب علاج ناپذیری رویایی می باشند. نگرش سامان یافته از زندگی، فضای زیادی برای خیال پردازی به ایشان می دهد که به داستان های عاشقانه ای می انجامد که خود در مرکز آن قرار می گیرند. قدرت تخیل شان فعال است و چون شروع شود، به راستی معشوقانی پُر شور در عشق هستند.

هیچ مرد یا زن گروه AB در وهله اول، به شهوت پرستی به خاطر خود آن علاقه ای ندارد. در واقع زنان این گروه خونی از رابطه جنسی صرف بیزارند، اما وقتی همراه با معشوقی باهوش و شوخ طبخ باشد، مخالفتی ندارند. این زنان بیشتر از همه گروه های خونی دیگر قدردان جواهرات اهدایی هستند و با استفاده از آن زیورآلات، هر جایی که با هم می روند، پاداش هدیه دهنده را می دهند. با توجه به طبیعت خواب دوستی زنان گروه خونی AB، عاقلانه نیست مردی که تا دیر وقت کار می کند با زن این گروه خونی ازدواج کند، چون هر وقت به خانه می رسد، همسر او خواب است و زندگی عاشقانه آنان در رویاها نابود می شود.

مردان AB نیز نسبت به سایر گروه ها علاقه کمتری به روابط جنسی دارند. از سوی دیگر وقتی کنجکاوی ایشان برانگیخته شود و اگر ذهن شان معطوف به این نوع رابطه به عنوان سرگرمی یا ورزش شود، بدترین نوع عیاش ها هستند. همین طور بسیار محتمل است که مرد گروه AB در محیط کار درباره زیر دست جوانی خیال پردازی کند و چشم به رابطه ای مستمر داشته باشد. مطلب مهمی که باید درباره مردان و زنان این گروه خونی به خاطر سپرد، علاقه همیشگی ایشان به اطمینان خاطر و پایداری در روابط است. آن خیال پردازی های عاشقانه را به یاد آورید. آنها بطورکلی عاشقانی افسانه باف هستند و بیشتر از 95 درصد زنان این گروه خونی رمان می خوانند. آنان راضی ترین و واقع بین ترین زنان خانه دار می باشند، اما همیشه رویای خانه ای باشکوه دارند. دلپذیرترین حقیقت درباره زنان این گروه آن است که در طول زندگی خود جذابیت دخترانه ای را حفظ می کنند که مردان را هیجان زده می کند.

هرگز در عشق تان به آدم های گروه خونی AB خیانت نکنید، زیرا اگر روح حساس آنان را بیازارید هیچ وقت نمی توانید از انتقام جویی شان بگریزید. اگر آن خونسردی ظاهری با همه جر و بحث های منطقی را به یاد آورید و اینکه چقدر طول می کشید تا آن خونسردی از بین می رفت، متوجه می شوید که این گروه، افرادی بسیار حساس و آسیب پذیر هستند که با اکثر مردم خودمانی نمی شوند. وقتی آنان را بیازارید، نام شما اگرچه نه برای همه عمر، اما برای مدت ها لجن مال می شود. استعداد ایشان برای جایگزین کردن خودشان در مقام قهرمان خیال پردازی های عاشقانه، به خیال پردازی های انتقام جویانه هم می کشد و شما ممکن است خود را شخصی پَست و رسوا و کتک خورده بیابید، بدون اینکه بدانید گناه تان به راستی چقدر بزرگ بوده است. بدین ترتیب مراقب وقتی باشید که به شخص گروه AB علاقه مند می شوید، چون انتقام جویی آنها می تواند وحشتناک باشد.

خیال پردازی های لجام گسیخته این افراد وقتی به راستی به امری روی آورند نیز می تواند به فاجعه ای بینجامد. مبالغه در مورد زندگی و احساسات جریحه دار شده شان، راحت آنان را به سقوط می کشاند. گروهی که در خودکشی در خطر بالایی قرار دارند آنگاه که قصد ارتکاب جرم می کنند، بهتر است همه خود را عقب بکشند.

تحقیق بسیار جالبی توسط پلیس اُزاکای ژاپن (Osaka) نشان داد که بیش از 65 درصد آتش سوزی ها از سوی گروه خونی AB بوده است. چرا درصد کمی از جمعیت باعث این همه آتش سوزی هستند؟ نظر پلیس و جرم شناسان از این تحقیق و سایر تحقیقات این است که این افراد وقتی بدجنس، خشمگین یا بی رحم می شوند، دوست دارند که زندگی بی سر و صدایی داشته باشند. آنان اعمال وحشتناکی نظیر آدم کشی با تبر، تیراندازی یا چاقوزنی انجام نمی دهند. آدم های منطقی این گروه، حرکات بی رحمانه شان را از راه دور اجرا می کنند. آتش سوزی به راه می اندازند، اتومبیل و ساختمان منفجر و نوشیدنی مسموم می کنند. تحقیق دیگری که توسط پلیس ژاپن از افراد دستگیر شده برای زورگیری و تهدید و تطمیع به عمل آمده، نشان می دهد این افراد بیشتر از حد انتظار از گروه خونی AB هستند.

اجازه دهید ویژگی های غالب افراد گروه خون AB را خلاصه کنیم. ببینیم به راستی خصوصیات بارزی که ایشان را از سایر گروه ها متمایز می کند چه است.

ویژگی ها و کاستی های گروه خونی AB

مثبت

منفی

منطقی است.نمی تواند تصمیم بگیرد.
خوددار و محتاط است.خونسرد است.
محاسبه گر است.شناختن او دشوار است.
سازمان دهنده ای برجسته است.نوآوری ندارد.
برنامه ریزی خوب است.ثابت قدم نیست.
صادق است.خیلی رک است.
حس عدالت خواهی دارد.ایرادگیر است.
با سیاست و بسیار پرهیزگار است.وفادار نیست.
خیلی اخلاقی است.بخشش و گذشت ندارد.
با دیگران سازگاری دارد.چندان به مردم نزدیک نمی شود.
منتقدی سریع است.سریع باعث رنجش دیگران می شود.
حساس است.خودمانی نیست.
هنرمند خوبی است.دوست ندارد تنها بماند.
تمرکز بالایی دارد.انرژی کوتاه مدتی دارد.
از مشاجره پرهیز می کند.وقتی خشم او فوران می کند، خطرناک است.
علاقه ای به شهوت پرستی ندارد.عیاش است.
شهروندی قابل اعتماد است.بیش از حد محافظه کار و مقرراتی است.
دوست همه است.هیچکس او را خوب نمی شناسد.
بینش قوی دارد.می تواند بیش از حد حساس شود.

[toggle title=”برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.” state=”close” ]

مقاله علمی و آموزشی «شخصیت شناسی گروه خونی AB»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش، گردآوری، ترجمه و نگارش هیئت تحریریه پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد. در این راستا کتاب شخصیت گروه های خونی، نوشته ی توشیتاکا نومی و الکساندر بشر و ترجمه گیله گل بهروزان از انتشارات نقش و نگار، منتشر شده در 1393 با شابک 9-47-7002-964-978 به عنوان منبع اصلی مورد استفاده قرار گرفته است.

[/toggle]

نمایش بیشتر

‫3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا