همکلاسی سلام 10 خرداد ماه 1394

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام

تا به امروز چقدر برای یادگیری زبان انگلیسی تلاش کرده اید؟
چقدر برای بسته های نرم افزاری و کتاب های مختلف هزینه کرده اید؟
آیا آن بسته ها یا کتاب ها را تا انتها خوانده اید؟

احتمالاً اگر بخواهید صادقانه جواب بدهید، جواب تان نه است. البته فکر نکنید تنها شما این طور هستید! نه؛ من، شما و اکثر افراد همین طوریم. خب؛ مشکل از کجاست؟

اولین مشکل از اینجا شروع می شود که برای خواندن فلان کتاب آموزش زبان انگلیسی، زوری بالای سرمان نیست! یعنی با نخواندن آن کتاب، از درس یا امتحانی مردود نمی شویم، از اخراج از کلاس و حرف های معلم و نامه ی دعوت اولیاء به مدرسه و… خبری نیست و در کل کتاب آموزش زبان انگلیسی با یک کتاب داستان برای مان فرقی نمی کند!

دومین مشکل از آنجا شروع می شود که فهرست واژگان مان کم است و زمانی که در حال تلاش برای جمله بندی و صحبت کردن به انگلیسی هستیم، معنی یکی دو کلمه را نمی دانیم و همین کارمان را خراب می کند.

با توجه به این دو مشکل، ما به شما پیشنهاد می کنیم وقت تان را روی دوره غیرحضوری آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز سرمایه گذاری کنید. شما با ثبت نام در این دوره، مکالمه ضروری زبان انگلیسی را خیلی سریع، کم هزینه، کاملاً غیرحضوری و فقط در ۴۵ روز یاد می گیرید.

ما دوره غیرحضوری آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز را یک پیشنهاد ویژه برای شما می دانیم، چون زمانی که کتاب های آموزش زبان تان روی طاقچه در حال خاک خوردن هستند و منتظرند تا شما به سراغ شان بروید، یک درس مهم انگلیسی و با چند فایل صوتی روی صفحه نمایش تلفن همراه، تبلت یا کامپیوترتان به سراغ شما می آید. این یک فرصت استثنایی است تا تلفن همراه و… خود را به یک دانشگاه سیار تبدیل کنید و برای موفقیت های آینده تان سرمایه گذاری نمایید.

فرصت را از دست ندهید و برای ثبت نام در دوره غیرحضوری آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در 45 روز اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا