خانه / آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز

آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز

آیا تا به حال برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار تلاش کرده اید، اما هنوز کاربرد درست هر واژه در مکالمه و آنکه در چه موقعیتی استفاده می شود را نمی دانید؟ حالا آیا می خواهید یکبار برای همیشه مکالمه های خیلی ضروری زبان انگلیسی را سریع، کاملاً غیر حضوری و فقط در ۴۵ روز یاد بگیرید؟

خب؛ اگر پاسخ تان یک بله پُر طنین است، به شما آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز را معرفی می کنیم.

درس های این دوره آموزشی توسط استاد کورُش صداقتی به صورت فایل های صوتی MP3، تصویر و متن تهیه شده اند؛ و به شما کمک می کنند تا بدون استرس و به بهترین شکل ممکن، شروع به یادگیری مکالمه ضروری زبان انگلیسی کنید و فقط در ۴۵ روز به جایی برسید که انگلیسی ضروری را به راحتی، بدون تجزیه و تحلیل، بدون ترجمه و بدون فکر، درست مثل یک انگلیسی زبان واقعی، صحبت کنید.

یک نمونه درس (بخشی از درس سوم)

تصویر 3 از درس سوم

تصویر ۳ از درس سوم

کلاس درس آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز به صورت غیر حضوری (آنلاین) در پورتال یو سی (شما می توانید) برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند در کنار مطالعه و گوش دادن آنلاین، درس ها را هم دانلود کنند و آنها را همه جا، مثلاً در تاکسی، مترو، اتوبوس، مهمانی! و… در هر زمان و هر مکان همراه خود داشته باشند و با گوش دادن به آنها، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. شهریه این دوره آموزشی تنها ۲۵ هزار تومان (۲۵,۰۰۰ تومان) می باشد و برای ثبت نام، همین الان روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۵۰,۰۰۰ ریال – ثبت نام

راهنما: برای ثبت نام، ابتدا تعداد نفرات شرکت کننده در دوره را انتخاب و سپس روی دکمه آبی رنگ «ثبت نام» کلیک کنید.

توجه: لطفاً توجه داشته باشید که ۲۴ ساعت پس از ثبت نام، دسترسی شما به لینک زیر آزاد می شود.

ثبت نام کرده اید؟
پس جهت ورود به کلاس اینجا کلیک فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*