خانه / آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز

آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز

آیا تا به حال برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار تلاش کرده اید، اما هنوز کاربرد درست هر واژه در مکالمه و آنکه در چه موقعیتی استفاده می شود را نمی دانید؟ حالا آیا می خواهید یکبار برای همیشه مکالمه های خیلی ضروری زبان انگلیسی را سریع، کاملاً غیر حضوری و فقط در ۴۵ روز یاد بگیرید؟

خب؛ اگر پاسخ تان یک بله پُر طنین است، به شما آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز را معرفی می کنیم.

این دوره آموزشی رایگان به شما کمک می کند تا بدون استرس و به بهترین شکل ممکن، شروع به یادگیری مکالمه ضروری زبان انگلیسی کنید و فقط در ۴۵ روز به جایی برسید که انگلیسی ضروری را به راحتی، بدون تجزیه و تحلیل، بدون ترجمه و بدون فکر، درست مثل یک انگلیسی زبان واقعی، صحبت کنید.

کلاس درس آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز به صورت غیر حضوری (آنلاین) در پورتال یو سی (شما می توانید) برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند در کنار مطالعه و گوش دادن آنلاین، درس ها را هم دانلود کنند و آنها را همه جا، مثلاً در تاکسی، مترو، اتوبوس، مهمانی! و… در هر زمان و هر مکان همراه خود داشته باشند و با گوش دادن به آنها، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. درس های این دوره توسط استاد کورُش صداقتی به صورت فایل های صوتی MP3، تصویر و متن تهیه شده اند.

برای شروع آماده اید؟
پس جهت ورود به کلاس اینجا کلیک فرمایید.

از ریزش برج پلاسکو، چه درس تجاری باید آموخت؟

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*