همکلاسی سلام 22 بهمن ماه 1394

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام
امیدواریم در این روزهای سرد زمستانی، خوب، گرم و پُر انرژی باشید.

با این جمله «هیچ فرصتی را برای یادگیری زبان انگلیسی از دست ندهید.» می خواهیم شما را به کارگاه یکروزه «اشتباهات رایج در مکالمه انگلیسی» دعوت کنیم.

با یک آمار غیر رسمی، می توان گفت که یادگیری زبان انگلیسی دغدغه همه افراد است. انگلیسی زبان دوم بسیار عالی برای یادگیری می باشد؛ چون شما در تمامی کسب و کارها، مسافرت ها، استفاده از تکنولوژی های روز، یا دلایل شخصی به آن نیاز خواهید داشت.

توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی، اولین گام برای برقراری ارتباط در بسیاری از محافل جهانی است؛ و یادگیری هر زبان جدیدی نیاز به کار سخت و پشتکار، تعهد و تمایل به اشتباه دارد. بله اشتباه. همه ی ما در شروع هر کار و فعالیت جدیدی مرتکب اشتباه می شویم. اما اگر این اشتباه ها ادامه داشته باشد یا بطور اساسی در استفاده از تلفظ ها و افعال باشد، باعث می شود حرف های ما را هیچ کس متوجه نشود یا برداشت درستی نداشته باشد. یک مثال ساده و عامیانه می زنیم: فکر کنید یک انگلیسی زبان بخواهد فارسی صحبت کند و به جای آنکه بگوید: «شما اشتباه کرده اید.» بگوید: «شما غلط کرده اید!» خب فکر می کنیم منظورمان از استفاده اشتباه را متوجه شده اید.

بنابراین اگر در ابتدا یا پایان راه یادگیری زبان انگلیسی هستید، شما را به کارگاه یکروزه «اشتباهات رایج در مکالمه انگلیسی» دعوت می کنیم.

این کارگاه یکروزه با تاکید بر مفهوم و کاربرد زمان در مکالمه انگلیسی است و مدرس کارگاه، خالق روش نوین آموزش انگلیسی – مهندس کورش صداقتی – با 35 سال فعالیت آموزشی می باشد.

در این کلاس و بحث گروهی شرکت کنید تا دانسته ها و صحبت های شما جنبه رسمی به خود بگیرد، اشتباهات خود را کشف کنید و از اشتباهات دیگران درس بگیرید. با شرکت در کارگاه «اشتباهات رایج در مکالمه انگلیسی» یاد می گیرید تا در صحبت هایتان از جمله و کلمات مناسب استفاده کنید. این کارگاه برای تمامی رده های سنی و با هر سطح آشنایی زبان مناسب می باشد.

کارگاه «اشتباهات رایج مکالمه انگلیسی» روز جمعه 14 اسفند ماه 1394 ساعت 10 الی 17 در تهران برگزار می گردد. اطلاعات تکمیلی پس از ثبت نام به شما نشان داده می شود.

شما را به ثبت نام در کارگاه اشتباهات رایج مکالمه انگلیسی دعوت می کنیم.

پایان مهلت ثبت نام

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

  1. کلاس های آقای صداقتی فوق العادس
    وقتی بابل بودم کلاس های شصت جلسه ای ایشون رو رفتم و واقعاً راضی بودم
    حیف که برای نقل مکان به تهران نتونستم ادامه بدم
    ولی حتماً این فرصت رو از دست نمیدم حداقل چند ساعت دیگه تو کلاس درس ایشون بشینم
    من هر چی تو زبان دارم رو مدیون ایشون هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا