رشد شخصی و حرفه ای

چکیده کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

تبلیغات
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق (۱۵Secrets Successful People Know About Time Management) نوشته کوین کروز (Kevin Kruse) در سال ۲۰۱۵ منتشر شده است و به عادات بهره وری و تجربیات ۷ میلیاردر، ۱۳ قهرمان المپیک، ۲۹ دانشجوی ممتاز و ۲۳۹ کارآفرین خستگی ناپذیر می پردازد.

کتاب 15 راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق
کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق

زندگی مدرن امروزی پُر از عوامل متعدد اتلاف وقت است. موبایل در جیب تان می لرزد و خبر از جدیدترین توییت پست شده می دهد، همکارتان درست وسط انجام کاری مهم به شما مراجعه می کند، سیلی بی وقفه از ایمیل ها به کامپیوترتان سرازیر می شود و خلاصه زمان دقیقه به دقیقه و ساعت به ساعت از شما دزدیده می شود و زمان از دست رفته هم هرگز باز نخواهد گشت.

برای حفظ تمرکز و مقابله با این دزدان وقت، نیاز به راهکارها و روش هایی دارید که کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق به آن می پردازد.

اگر شما همیشه وقت کم می آورید، در ادامه شما می توانید با مطالعه چکیده کتاب ۱۵ راز مدیریت زمان از زبان افراد موفق، با راهکارهایی عملی به قلم کوین کروز که تا به حال استارت آپ های موفقی را راه اندازی کرده و از پرفروش ترین نویسندگان نیویورک تایمز است، آشنا شوید.

چکیده کتاب ها ویژه مشترکان کتابخانه است. همین الان شما هم مشترک شوید و ادامه این چکیده کتاب را مطالعه نمایید.

برچسب ها
تبلیغات
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط