چکیده کتاب چرا رژیم ها باعث چاقی ما می شوند

تبلیغات
HiU Company

کتاب چرا رژیم ها باعث چاقی ما می شوند: عواقب ناخواسته وسواس کاهش وزن (Why Diets Make Us Fat: The Unintended Consequences of Our Obsession with Weight Loss)، نوشته ساندرا آموت (Sandra Aamodt) در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است و به بررسی باورهای اشتباه رایج در مورد رژیم می پردازد و رابطه بین وزن و سلامتی را به چالش می کشد. نویسنده توضیح می دهد که چرا از لحاظ علمی رژیم گرفتن موثر نیست و برای افرادی که به دنبال کاهش وزن و زندگی سالم تر هستند، راه های جایگزین ارائه می کند.

ساندرا آموت نویسنده کتاب چرا رژیم ها باعث چاقی ما می شوند، عصب شناس است.

در دنیای امروزی مدام با رژیم های جدید بمباران می شویم. رژیم میوه خواری، شمارش وسواسی کالری های دریافتی یا مجبور کردن خود به ریاضت غذایی عصر سنگ. احتمالاً یک یا چند تا از این رژیم ها را امتحان کرده اید و به این نتیجه رسیده اید که بندرت نتایج مورد انتظار شما را به دنبال دارند.

رژیم ها اگرچه در کوتاه مدت چند کیلویی از وزن می کاهند، اما در بلندمدت بندرت موثر هستند. اکنون به لطف پیشرفت در علوم اعصاب، ژنتیک و روانشناسی درک بهتری از دلیل این واقعیت داریم. اگر هدف تان تغذیه و زندگی سالم تر است، تمرکز صرف روی کاهش وزن چاره کار نیست. در ادامه شما می توانید خلاصه کتاب چرا رژیم ها باعث چاقی ما می شوند را مطالعه نمایید.

چکیده کتاب ها ویژه مشترکان کتابخانه است. همین الان شما هم مشترک شوید و ادامه این چکیده کتاب را مطالعه نمایید.

برچسب ها
تبلیغات
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط