خانه / دانلود / نرم افزارهای کاربردی / آنتی ویروس / امنیت پورت USB با نرم افزار USB Disk Security
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

امنیت پورت USB با نرم افزار USB Disk Security

برنامه USB Disk Security محصول آزمایشگاه Zbshareware، می تواند ۱۰۰ درصد امنیت کامپیوتر شما را در برابر برنامه های مخرب از طریق درایو USB، تامین کند. به عبارتی این برنامه کامپیوتر را در برابر ویروس ها و نرم افزارهای مخربی که از طریق اتصال USB وارد کامپیوتر می شوند، محافظت می کند.

به این ترتیب زمانی که شما یک درایو USB را به کامپیوتر متصل می کنید، این برنامه بطور خودکار آن را اسکن می کند تا مطمئن شود که برنامه های مخرب در آن نباشد و به هر چیزی که مشکوک شود آن را به قرنطینه خود می فرستد.

از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به پشتیبانی از تمامی سیستم عامل های ویندوز، سازگاری با آنتی ویروس ها، امکان رمزگذاری برای USB، اسکن آدرس های اینترنتی (URL)، عدم کاهش سرعت کامپیوتر و رایگان بودن اشاره کرد.

شما می توانید همین الان نرم افزار USB Disk Security را دانلود کنید و لطفاً توجه داشته باشید که این نرم افزار جایگزینی برای آنتی ویروس نیست بلکه در کنار یک آنتی ویروس، امنیت کامپیوترتان را شکل می دهد.

الان دانلود کنید

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

USB Disk Security محصول Zbshareware Lab است. دانلود فنی «امنیت پورت USB با نرم افزار USB Disk Security»، نتیجه ی گردآوری واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*