خانه / مجله / مجله موفقیت / پیک نیک لاک پشت ها
نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام، خدمات و…

پیک نیک لاک پشت ها

آورده اند که یک روز خانواده ی لاک پشت ها تصمیم گرفتند به پیک نیک بروند. از آنجا که لاک پشت ها به صورت طبیعی در همه ی موارد کند عمل می کنند، هفت سال طول کشید تا برای سفرشان آماده شوند!

در نهایت، خانواده ی لاک پشت خانه را برای پیدا کردن یک جای مناسب ترک کردند. در سال دوم سفرشان بود که بالاخره پیدایش کردند. به مدت شش ماه محوطه را تمیز کردند، و سبد پیک نیک را باز کردند و مقدمات را مهیا ساختند. بعد فهمیدند که نمک نیاوردند!

پیک نیک بدون نمک یک فاجعه خواهد بود، و همه ی آنها با این مورد موافق بودند. بعد از یک بحث طولانی، جوان ترین لاک پشت برای آوردن نمک از خانه انتخاب شد. لاک پشت کوچولو ناله کرد، جیغ کشید و توی لاکش کلی بالا و پایین پرید، گرچه او سریع ترین لاک پشت بین لاک پشت های کند بود! او قبول کرد که به یک شرط برود؛ اینکه هیچکس تا وقتی او برنگشته چیزی نخورد. خانواده قبول کردند و لاک پشت کوچولو به راه افتاد.

سه سال گذشت و لاک پشت کوچولو برنگشت. پنج سال … شش سال … سپس در سال هفتم غیبت او، پیرترین لاک پشت دیگر نمی توانست به گرسنگی ادامه بدهد. او اعلام کرد که قصد دارد غذا بخورد و شروع به باز کردن یک ساندویچ کرد. در این هنگام، لاک پشت کوچولو ناگهان فریادکنان از پشت یک درخت بیرون پرید: «دیدید! می دانستم که منتظر نمی مانید. من هم حالا نمی روم نمک بیاورم!»

بعضی از ما زندگی مان را صرف انتظار کشیدن می کنیم که آیا دیگران به تعهداتی که از آنها انتظار داریم عمل می کنند یا نه. آنقدر نگران کارهایی که دیگران انجام می دهند هستیم که خودمان عملاً هیچ کاری انجام نمی دهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*

x

پیشنهاد یو سی برای مطالعه

گله و شکایت از دیگران را کنار بگذارید و مسئولیت زندگی را بر عهده بگیرید

گله و شکایت را کنار بگذارید و مسئولیت زندگی را بر عهده بگیرید

حقیقت این است که اگر می خواهید در زندگی موفق شوید و ...