تعبیر مشاهده شلوار در خواب

ابن سیرین در تعبیر خواب فردی که در خواب شلوار دیده است، می فرمایند:

اگر فردی در خواب ببیند که شلواری خرید، دلیل کند که زنی فرومایه گیرد.
اگر ببیند که در میان شلوار او مار و یا کژدمی (عقرب) بیرون شد، دلیل کند که مردی دوست نما و دشمن با عیال او به فساد مشغول شود.
اگر ببیند که فردی شلواری چرکین در تن داشت، دلیل بر عقوبت کند.
اگر مردی در خواب ببیند که شلواری سرخ در پا داشت، دلیل کند در میان مردم بی حرمت شود. اگر شلواری زرد در تن داشت، دلیل بر بیماری بُود.
اگر زنی در خواب ببیند که شلواری رنگین داشت، دلیل بر نیکویی حال کند.

امام صادق (ع) در تعبیر خواب فردی که در خواب شلوار دیده است، می فرمایند:

تعبیر مشاهده شلوار در خواب به سه علت دلالت دارد:

 1. زن
 2. کنیز
 3. خادم

برای آنکه برداشت درستی از تعبیر خواب خود داشته باشید، مطالعه ی نکات مهم در زمینه تعبیر خواب را به شما توصیه می کنیم.

منابع

مقاله علمی و آموزشی «تعبیر مشاهده شلوار در خواب»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش، گردآوری و نگارش هیئت تحریریه پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد. در این راستا کتاب تعبیر خواب کامل، نوشته ی شیخ ابوالفضل جیش ابن ابراهیم تفلیسی و تدوین و بازنویسی حسین نمینی از انتشارات آبگینه، منتشر شده در 1380 با شابک 0-02-6804-964 به عنوان منبع اصلی مورد استفاده قرار گرفته است.

نمایش بیشتر

‫6 دیدگاه

 1. سلام من در روزهای اول عقدم خواب دیدم که شلوار لی ام پاره پاره در کف اتاق افتاده بعد همراه یه زن که نمی دونم کی بود رفتیم بازار و یه شلوار مثل همون اما بزرگتر خریدم

 2. سلام
  خواب دیدم بیش از ۱۰ عدد شلوار برای برادزاده ام خریدم
  ممنون میشم تعبیر این خواب بگین ???

 3. سلام خسته نباشید خواب دیدم شلوار جین که متعلق به خودم هست و به پا داشتم از پا در آوردم ممنون میشم پاسخگو باشید

 4. تو رو خدا درست ترین تعبیر خوابمو بگید. چند شبه فقط خواب شلوار میبینم معمولا سه تا دوست هستیم که تو خواب معمولا سه تامون هم هستیم یکی از دوستهام مطلقه است. دیشب خواب دیدم اون یکی دوستم از پارچه ی من و یه پارچه ی چرم خوشگل یه شلوار کوچیک دوخته داره اون دوست مطلقه مو صدا میکنه و شلوار و نشون اون بده اون جواب نمیده ولی من میگم من میخوام از این ‌در ضمن بالای همون شلوار روی چرم خش داشت میگفتم قشنگه. حیف که اونجاش خراب شده… بعدش بیدار شدم. خیلی نگرانم نکنه همسرم به اون چشم داره چون دیروز هم بهش زنگ زده بود که اگه کاری مشکلی داشتی بهم بگید و اون دوستم هم خودش سریع به من خبر داد که شوهرت به من زنگ زد گفتم در جریان باشی که بعداً نگی دوستم قایم کرد و اینا. منم با شوهرم بحثم شد.

  1. خواب شما از تفکرات و زندگی روزمره تون نشات میگیره. نیازی به تعبیر خواب نیست. واقعیت گویا هست. چه دوست خوبی. اما همسرت کارش مشکل داره، وگرنه با شما در میون میذاشت قضیه کمک رو، نه اینکه مستقیم زنگ بزنه به دوستتون.

  2. عزیزم جانب احتیاط رو با سیاست رعایت کن
   این موضوع رو زیاد به رو همسرت بیاری فقط دروغگو میشه
   پس سعی کن کنار خودت نگهش داری و از دور مراقب باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا