راه اندازی کسب و کار اینترنتی با کوتاه کننده های لینک

اینترنت یک شاهراه کسب درآمد است. از اینترنت می توان پول بدست آورد. می توان یک کسب و کار راه اندازی کرد، خرید و فروش کرد و از طریق آن امرار معاش نمود.

در این مقاله شما می توانید با دو روش کسب درآمد از کسب و کارهای اینترنتی از طریق کوتاه کننده های لینک آشنا شوید.

کوتاه کننده لینک

شاید تا به حال توجه کرده باشید که بسیاری از آدرس های اینترنتی طولانی هستند و به خاطر سپردن آنها برای مردم سخت است یا قرار دادن آنها در سایر سایت ها، چهره سایت را زشت می کند و یا به عنوان مثال در شبکه های اجتماعی مانند توئیتر که محدودیت ارسال حروف دارد، هرچه آدرس کوتاه تر باشد، فضای بیشتری برای نوشتن خواهید داشت.

همه این موارد، دلیل خوبی برای شکل گیری سرویس های کوتاه کننده لینک بوده است. در این میان، برخی از سرویس دهندگان در ازای هر کلیکی که روی لینک کوتاه شده شود، مبلغی به فرد کوتاه کننده پرداخت می کنند. به عبارتی اگر لینک طولانی خود را در سرویس این سایت ها، کوتاه کنید و اصطلاحاً کلیک خور لینک شما خوب باشد، هم لینک خود را کوتاه کرده اید و هم درآمد کسب کرده اید.

ترکیب کوتاه کننده لینک و آپلود فایل

اگر مقاله راه اندازی کسب و کار اینترنتی با آپلود فایل را مطالعه کرده باشید، کسب درآمد از دانلود فایل ها از طریق وب سایت های آپلود سنتر بود. حالا اگر شما فایل خود را در سایت های آپلود سنتر، بارگذاری کنید و لینک فایل را از طریق سرویس کوتاه کننده لینک، کوتاه کنید و آن را پخش کنید، آن وقت از دو محل درآمد خواهید داشت.

نکته بسیاری مهمی در اینجا وجود دارد. ممکن است شما با خود بگویید یا فکر کنید که چرا باید اینقدر به خودتان سختی بدهید؟ مگر درآمد کسب شده چقدر می شود؟ خب شما می خواهید که خدماتی ارائه بدهید، به عنوان مثال می خواهید آموزش طراحی وب سایت را در اینترنت منتشر کنید، شما یکسری آموزش ها تهیه کرده اید، پس انجام یک یا دو قدم کم و زیاد دیگر فرقی نمی کند. در صورتی که از این سایت استفاده نکنید، با افزایش دانلودها، هزینه های شما به صورت سرسام آوری افزایش می یابد، در حالی که با استفاده از این سرویس ها، درآمد بسیار چشمگیری کسب خواهید کرد که معنای واقعی درآمد پایدار خواهد بود.

چگونه شروع کنم؟

  1. به وب سایت هایی که کسب درآمد از کوتاه کننده لینک دارند، مراجعه و ثبت نام کنید.
  2. لینک خود را کوتاه کنید.
  3. لینک کوتاه شده را در وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود و… پخش کنید.

امروزه حضور در شبکه های اجتماعی های کمک بسیار شایانی به کسب درآمد از این روش می کند. جذب دنبال کننده های بیشتر و سپس درج خبرهای داغ روزانه، معرفی اپلیکیشن های کاربردی و… با لینک های کوتاه می تواند درآمد خوبی را به وجود آورد.

منابع

مقاله علمی و آموزشی «راه اندازی کسب و کار اینترنتی با کوتاه کننده های لینک»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش، گردآوری و نگارش هیئت تحریریه علمی پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا