خانه / دانلود / علمی و آموزشی / فایل صوتی / آموزش روش ها و تکنیک های تقویت حافظه به روش نصرت
لقمه های انگلیسی

آموزش روش ها و تکنیک های تقویت حافظه به روش نصرت

حافظه شما می تواند از یکسو، کلید موفقیت و کامیابی و از سوی دیگر، کلید اشتباهات و دلواپسی های شما باشد. در عمل، همه افراد تجربیات دست اولی از هر دو مورد دارند.

مهم نیست چند ساله هستید، از دانش آموز دبیرستانی که برای امتحانات درس می خواند تا بازنشسته آسوده خاطری که تلاش می کند با افراد جدیدی آشنا شود؛ تقویت حافظه یک فعالیت ارزشمند برای همه است و شما هر جا و در حال انجام هر کاری که باشید، همزمان می توانید حافظه تان را هم تقویت کنید.

یکی از جامع ترین آموزش ها که در مدت زمان کوتاهی نکات اصلی را به شما آموزش می دهد، آموزش روش ها و تکنیک های تقویت حافظه مرحوم مرتضی نصرت است. استاد مرتضی نصرت که مبتکر تندخوانی در ایران می باشند، آموزش های گرانبهایی از خود به جا گذاشته اند که یکی از آنها، آموزش مکاتبه ای روش ها و تکنیک های تقویت حافظه می باشد که در آن به مدت ۳ ساعت و ۴۲ دقیقه مجموعه ای از تکنیک ها و سیستم های افراد سرشناسی مانند هری لورن (Harry Lorayne) که بزرگترین و قوی ترین حافظه در دنیا را داشت، جری لوکاس (Jerry Lucas) و… را بیان می کنند.

شما می توانید این آموزش مکاتبه ای را به صورت فایل های صوتی MP3 همین الان دانلود نمایید.

الان دانلود کنید

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

دانلود علمی و آموزشی «آموزش روش ها و تکنیک های تقویت حافظه به روش نصرت»، محصول موسسه نصرت (Nosrat Institute) می باشد و درس های آن توسط واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید)، گردآوری، کم حجم و قابل دانلود شده است.

کسب و کار شما

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*