همکلاسی سلام 6 شهریور ماه 1394

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام

این را همه می دانیم که منابع در اختیار بشر محدود است و در مقابل ما انسان ها به کم راضی نبوده و خواسته ها و نیازهای نامحدود داریم. پس باید به دنبال راهی باشیم تا از منابع محدود، بیشترین استفاده ی ممکن مقدور شود. تصور بر آن است که تنها راه موجود اولویت بندی خواسته ها و اهداف می باشد؛ تا ابتدا آنها که از همه واجب تر هستند را انجام دهیم. به این عمل اولویت بندی، بودجه بندی گفته می شود.

بودجه بندی نوعی برنامه ریزی برای آینده است که در آن قبل از شروع هر کاری هدف های مهم و راه های رسیدن به این اهداف مشخص می شوند.

هر یک از ما انسان ها درآمد محدودی در ماه داریم. بنابراین در راه رسیدن به اهداف مطلوب ضرورت دارد به نحوی از درآمد استفاده کنیم، که بتوان گفت: با صرف حداقل هزینه، حداکثر استفاده به عمل آمده است.

حمیدرضا خداپرست می گوید:
من این راه را تجربه کرده ام و به شما پیشنهاد می کنم بخشی از درآمد ماهیانه تان را به سرمایه گذاری اختصاص دهید. حتی اگر درآمد کمی دارید و همین الان هم کفاف زندگی تان را نمی دهد؛ باز هم سرمایه گذاری کنید. مطمئن باشید پاداش این روزهای سخت را خواهید گرفت.

بورس می تواند شغل دوم و درآمد اول شما باشد.
اگر از سرمایه گذاری و فعالیت در بازار بورس می ترسید، تنها دلیل آن عدم آگاهی کافی شماست. ما راه موفقیت در این بازار و کسب درآمد از آن را به شما می آموزیم.

حتماً وقت بگذارید و مباحث بورس پورتال یو سی را مطالعه نمایید. قول می دهیم از شما یک حرفه ای بسازیم.

در اوج قیمت وارد بازار مالی شدن هنر نیست و شما را ثروتمند نمی کند، ثروتمندان در بازارهای کساد و با ارزان ترین قیمت ها خرید می کنند. الان وقتشه!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا