همکلاسی سلام ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۴

تبلیغات

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام
خوشحالیم که بار دیگر شرایط خدمت به شما برایمان فراهم شد.

از نرم افزار مایکروسافت اکسل (Microsoft Excel) چقدر می دانید؟
اکسل یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس است و توانایی سازماندهی اطلاعات، انجام محاسبات ریاضی (از ساده تا پیشرفته)، رسم نمودارهای مختلف گرافیکی، تجزیه و تحلیل های آماری و… را دارد.

اگر تا به حال حتی برای یک ساعت در شغلی اداری مشغول به کار شده باشید، مطمئناً از کاربرد نرم افزار اکسل از مجموعه آفیس خبر دارید.

اکسل نرم افزاری همه فن حریف است که هر کاری از آن بر می آید. پس بهتر است بی تعارف بگوییم اگر آن را خوب یاد بگیرید هیچ وقت لنگ نمی مانید! جالب است بدانید گروهی از افراد که کار با نرم افزار ورد (Microsoft Word) را بلد نیستند، همان کارها را در اکسل انجام می دهند! طبیعتاً خنده دار است اما اکسل توانایی انجام این کار را هم (البته با کمی محدودیت) دارد.

تبلیغات

با هر شغل و رشته ای به اکسل نیاز خواهید داشت.

  • اگر الان کارآفرین، کارمند، خود اشتغال و… هستید، حتماً به اکسل نیاز دارید.
  • اگر الان دانشجو هستید هم مطمئن باشید در آینده و با ورود به بازار کار نیاز به یادگیری اکسل را درک می کنید. البته شما برای پایان نامه دانشگاه تان نیز به اکسل نیاز خواهید داشت.

پورتال یو سی (شما می توانید) کارگاه یکروزه ارزان قیمت (۲۰,۰۰۰ تومان) که ارزش واقعی آن ۱۵۰,۰۰۰ تومان است را روز پنجشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۴ برگزار می کند که ظرفیت آن تنها ۲۰ کامپیوتر و برای ۲۰ نفر می باشد.

اگر شما هم نیاز به یادگیری اکسل را تا به امروز احساس کرده اید، می توانید در این کارگاه شرکت کرده و توسط مولف کتاب حسابداری در اکسل، آموزش ببینید.

تاریخ و ساعت برگزاری کارگاه: پنجشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۴ – ساعت ۱۳ الی ۱۸
محل برگزاری کارگاه: تهران – بالاتر از میدان ولیعصر – روبروی سینما آفریقا
آخرین مهلت ثبت نام: دوشنبه ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۴

ظرفیت کارگاه تکمیل شد.

تبلیغات

کارگاه اکسل برگزار شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا