آدیداس از زباله های پلاستیکی اقیانوس، کفش تولید می کند

انسان در حال نابود کردن اقیانوس ها با پلاستیک است. حالا آدیداس و انجمن گفتگوی اقیانوس ها (Parley for the Oceans) که در نیویورک مستقر می باشد در حال تلاش برای تبدیل این نوع زباله به مواد بازیافتی برای بکار بردن در کفش ها و لباس های ورزشی هستند.

به گزارش پورتال یو سی (شما می توانید)، رویه این کتانی از تورهای ماهیگیری شکارچیان غیر قانونی و زباله های دیگر ساخته شده است. یکی از سخنگویان آدیداس گفت: «این تنها یک طرح نیست، عمل است. این کار را کردیم که نشان دهیم اگر همه با هم همفکری کنیم، چه کارها می شود کرد.»

به گفته سریل گوتچ (Cyrill Gutsch): «هیچ برندی وجود ندارد که فرهنگ همکاری را به اندازه آدیداس در خون خود داشته باشد. ما تنها به دنبال تولید نسل های آینده مفاهیم، فناوری ها، مواد و محصولات نیستیم. تلاش ما برای به صحنه آوردن مشتریان، خلاقیت جامعه، نام های تجاری و طرفداران حفظ محیط زیست است تا صدایشان را به گوش همگان برسانیم و از مهارت هایشان برای جنبش های حامی محیط زیست استفاده کنیم.»

اریک لیدتکه (Eric Liedtke) عضو اجرایی هیئت مدیره گروه آدیداس اظهار داشت: «آدیداس همواره در حفظ محیط زیست پیشگام بوده و با این همکاری ما می توانیم تحقیقات مان را توسعه داده و مواد و محصولات خلاقانه ای برای ورزشکاران یافته و تولید کنیم.»

منابع

خبر علمی «آدیداس از زباله های پلاستیکی اقیانوس، کفش تولید می کند» توسط هیئت تحریریه خبر پورتال یو سی (شما می توانید) با استناد به brandchannel و مجله بازاریاب بازارساز، ترجمه، تدوین و نگارش شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا