خانه / دانلود / علمی و آموزشی / فایل صوتی / فایل صوتی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟
کسب و کار شما

فایل صوتی کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

کتاب «چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟» نوشته اسپنسر جانسون، داستانی روشن و سرگرم کننده است که به اهمیت حیاتی بودن توانایی مواجهه با تغییرات غیر منتظره می پردازد.

اغلب مدیران، کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ را به عنوان یک ابزار انگیزشی به کارکنان خود هدیه می دهند چون همه (چه جوان یا پیر، فقیر یا غنی) با مطالعه کتاب، می توانند بدون استرس به موفقیت بیشتری در هر جنبه از زندگی و کار خود دست یابند.

دکتر اسپنسر جانسون از برجسته ترین و محبوب ترین نویسندگان دنیا است که با داستان های آگاهی بخش خود مستقیماً با روح و قلب انسان ها سخن گفته و الهام بخش آنها بوده است. اغلب از او به عنوان ورزیده ترین فرد در طرح موضوعات پیچیده و ارائه راه حل های ساده برای آن، یاد می کنند.

اسپنسر جانسون می گوید:
در داستانی که می خوانید خواهید دید که چگونه تغییراتی را که دارند رخ می دهند، پیش از دیگران ببینید؛ چگونه بر خودتان خیلی سخت نگیرید؛ و چگونه به سرعت خود را آماده کنید تا تغییری را که به نفع شما است، به وجود آورید.

چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ شیوه ای شگفت انگیز برای برخورد با تغییر در کار و زندگی می باشد که به ۲۶ زبان دنیا ترجمه شده است و شما می توانید همین الان فایل صوتی آن را دانلود کنید.

الان دانلود کنید

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

کتاب چه کسی پنیر مرا را جابجا کرد؟ نوشته اسپنسر جانسون بوده و توسط عاطفه سامغانی خوانده شده و واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) آن را میکس و آماده نموده است.

کسب و کار شما

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*