ایده ساخت گل تزئینی با روبان در 5 دقیقه

برای تزئین لوازم مو مانند کش مو، سنجاق سر، گیره مو، تل و… یا سنجاق سینه و حتی تزئین کلاه، کیف و… می توانید از ایده ساده ساخت گل تزئینی با روبان در 5 دقیقه استفاده نمایید که برای شروع ابتدا نیاز به یکسری لوازم اولیه ساده به شرح زیر داریم:

  • روبان ساتن به رنگ دلخواه؛ که بهتر است طول آن 150 سانتی متر (60 اینچ) باشد.
  • برای مرکز گل می توانید به دلخواه خود از بین دکمه، مروارید، سنگ های تزئینی و… یکی را انتخاب کنید.
  • نخ و سوزن
  • قیچی
  • چسب مایع یا چسب تفنگی (حرارتی)

خب؛ پس از تهیه این لوازم، تنها مراحل انجام کار می ماند که آن را هم شما می توانید در فیلم ایده ساخت گل تزئینی با روبان مشاهده نمایید.

ترجمه توضیحات فیلم

روبان را با انگشت شست خود همانند فیلم، نگه دارید و حلقه هایی با طول برابر درست کنید. تعداد حلقه ها بستگی به شما دارد اما در فیلم 13 حلقه ساخته شده است و قسمت اضافه روبان را قیچی کردند. با نخ و سوزن از لبه ی سمت چپ یا راست (نه از مرکز) شروع به دوختن نمایید. مطمئن شوید که سوزن از تمام لایه ها گذشته باشد.

تمام حلقه ها را مانند فیلم، شبیه به گل باز کنید. به کمک چسب در مرکز گل، دکمه، سنگ یا مرواریدی را به عنوان تزئین بچسبانید.

در نهایت شما می توانید این گل تزئینی را روی سنجاق مو قرار دهید و به عنوان لوازم جانبی مو استفاده کنید. به کمک سنجاق قفلی از آن به عنوان سنجاق سینه بهره ببرید یا با چسب آن را به تل مویتان بچسبانید.

منابع

فیلم آموزشی «ایده ساخت گل تزئینی با روبان در 5 دقیقه»، نتیجه ی گردآوری واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا