اپلیکیشن عضلات شش تکه شکم در 30 روز

اپلیکیشن کاربردی Six Pack in 30 Days به شما کمک می کند با انجام تمرینات خاص، شکمی شش تکه یا همان سیکس پک داشته باشید. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، می توانید تمرین ورزشی مناسب خود را در این برنامه پیدا کنید.

تمرینات مختلفی برای هر روز طراحی شده اند تا تازگی و هیجان آن حفظ شود. این اپ با ارائه تمرینات ورزشی سی روزه کمک می کند اهدافی برای تمرینات تان تعیین کنید. همه تمرینات رایگان هستند و به شما در سوزاندن چربی شکم و همچنین فرم دادن به عضلات شکم کمک می کنند. شدت تمرینات بتدریج افزایش می یابد، بنابراین به آسانی می توانید ورزش را تبدیل به عادت روزانه تان کنید.

در واقع اپلیکیشن عضلات شش تکه شکم، مربی خصوصی شما در خانه می شود و تمریناتش به اندازه تمرین در باشگاه ورزشی موثر است. به کمک تصاویر متحرک و راهنماهای ویدئویی در این برنامه می توانید از نحوه انجام درست و موثر هر حرکت مطمئن شوید.

بطورکلی این اپلیکیشن دارای قابلیت های تمرینات ورزشی سی روزه برای ساختن عضلات شکم شش تکه و بدنی قوی، تمرین برای مدیریت وزن و ساختن عضله، افزایش تدریجی شدت تمرینات، امکان سفارشی سازی یادآوری های تمرینات، ثبت خودکار روند پیشرفت تمرینات، مناسب برای همه (مبتدی ها، حرفه ای ها، آقایان، خانم ها، نوجوانان و سالمندان) است.

منابع

مقاله علمی و آموزشی «اپلیکیشن عضلات شش تکه شکم در 30 روز»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش، گردآوری و نگارش هیئت تحریریه علمی پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا