فایل صوتی مستند راز

در چگونه خانه ای می خواهید زندگی کنید؟
می خواهید میلیونر شوید؟
می خواهید چه شغلی داشته باشید؟
خواهان موفقیت بیشتر هستید؟
واقعاً چه می خواهید؟

راز به شما همه چیز می دهد: خوشبختی، سلامتی، و ثروت.

شما می توانید هر آنچه می خواهید باشید، به دست آورید یا انجام دهید.

احتمالاً نشسته اید و می پرسید: «راز چیست؟» به شما می گوییم.

همه ی ما با قدرتی بی انتها کار می کنیم. همه ی ما به کمک قوانین واحدی خودمان را هدایت می کنیم. قوانین طبیعی عالم هستی چنان دقیق اند که حتی مشکلی برای ساختن سفینه نداریم. می توانیم مردم را به کره ی ماه بفرستیم، می توانیم لحظه ی فرود سفینه را با دقتی در حد چند صدم ثانیه پیش بینی کنیم.

در هر جایی که باشید، همه ی ما با یک نیرو سروکار داریم. قانون جذب!

راز، قانون جذب است!

فیلم مستند راز توسط راندا برن ساخته شده و میلیون ها کپی از آن در دنیا فروخته شده است. این فیلم بسیار زیبا توضیح می دهد که ما مسئول زندگی خود هستیم و چگونه می توانیم آنچه را می خواهیم به زندگی مان جذب کنیم. فیلم پیام بسیار مثبتی دارد و پادزهری قوی علیه منفی بافی های رایج است.

شما می توانید همین الان فایل صوتی یک ساعت و بیست دقیقه ای مستند راز – با دوبله فارسی – را دانلود یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

منابع

فیلم مستند راز (The Secret) در مارس 2006 به کارگردانی Drew Heriot و تهیه کنندگی Rhonda Byrne و Paul Harrington به زبان انگلیسی ساخته شد. پس از آن در نوامبر 2006 کتاب راز (The Secret) نوشته راندا برن (Rhonda Byrne) با شابک 7-170-58270-1-978 چاپ گردید.

برای اولین بار فیلم مستند راز در ایران، توسط شبکه تلویزیونی چهار سیما، به زبان فارسی دوبله و پخش شد. «فایل صوتی مستند راز» توسط واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) از روی همین فیلم تهیه شده است.

نمایش بیشتر

‫4 دیدگاه

    1. همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ علیرضا عزیز
      با سلام و احترام
      از لطف و انرژی مثبت تان سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا