خانه / مجله / مجله موفقیت / راز موفقیت قهرمان شطرنج جهان؛ بابی فیشر
آموزش مکالمه خیلی ضروری زبان انگلیسی در ۴۵ روز

راز موفقیت قهرمان شطرنج جهان؛ بابی فیشر

در تحلیلی که صاحب نظران از شیوه های موفقیت بابی فیشر انجام دادند، یکی از دلیل های موفقیت فیشر را بر عکس حریفان، در آغاز هر مسابقه می دانند. بابی فیشر در شروع مسابقه وقتی را برای حرکت دادن مهره هایش تلف نمی کرد و تصمیم های خود را فوری و سریع می گرفت. اما در دقیقه های آخر مسابقه ها که حریفان فیشر در تنگنای وقت قرار می گرفتند، این قهرمان آمریکایی برای فکر کردن درباره ی حرکت های تعیین کننده اش، فرصت کافی در اختیار داشت.

بیایید از امروز با خود عهد کنیم که برای گرفتن تصمیم های کوچک و کم اهمیت، وقت زیادی تلف نکنیم؛ ولی برای تصمیم های بزرگ و مهم، از همه ی استعدادها و امکانات خود با صرف وقت بیشتر بهره بگیریم. برای این کار، باید نگرش خود را تغییر داده و مهارت های جدیدی در خصوص استفاده از زمان پیدا کنیم.

به یاد داشته باشید که زمان، گرانبهاترین سرمایه ای است که در اختیار ما می باشد. باید از آن در انجام بهترین و مهم ترین کارها استفاده کنیم. عقربه ی زمان هرگز به عقب بر نمی گردد!

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

مقاله آموزشی «راز موفقیت قهرمان شطرنج جهان؛ بابی فیشر»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش، گردآوری، ترجمه و نگارش هیئت تحریریه پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*

x

پیشنهاد یو سی برای مطالعه

افراد موفق چه می کنند؟

افراد موفق چه می کنند؟

رسیدن به موفقیت هرگز تصادفی نیست و نمی توان بدون اقدام و ...