خانه / دانلود / علمی و آموزشی / فایل متنی / کتاب آشنایی با اطلاعات مالی
لقمه های انگلیسی

کتاب آشنایی با اطلاعات مالی

کتاب آشنایی با اطلاعات مالی به منظور کمک به درک بهتر و سریع تر اطلاعات مالی و حسابداری که ممکن است در بخش های مالی روزنامه ها و گزارش های شرکت ها با آن مواجه شوید، توسط راب درنسفیلد نوشته شده و الهه ابراهیمی آن را به فارسی ترجمه نموده است.

درک اطلاعات مالی به دلیل حجم زیاد و روش ارائه ظاهراً غیر قابل درک آن، برای بسیاری از مردم دشوار به نظر می رسد. برای نمونه، اکثریت مردم بخش های مالی یک روزنامه معتبر را به دلیل نبود شرح کافی در مورد آنها از قلم می اندازند. بنابراین، در این کتاب سعی شده است تا یک راهنمای سیستماتیک و ساختارمندی در مورد اطلاعات مالی و گزارشگری مالی در اختیار خواننده قرار گیرد و نشان داده شود که درک این موضوعات از آنچه در ابتدا به نظر می رسد بسیار آسان تر است.

در مورد نویسنده کتاب – راب درنسفیلد – باید گفت که ایشان استاد با سابقه در تجارت، علوم اقتصادی و روش های کمی در دانشگاه ناتینگهام ترنت است. وی همچنین به عنوان بازرس مستقل گزارش ها در دانشگاه موراتیوس فعالیت کرده است.

برای مطالعه کتاب آشنایی با اطلاعات مالی که توسط مدیریت آموزش شرکت بورس و اوراق بهادار تهران منتشر شده است، شما می توانید آن را همین الان دانلود نمایید.

الان دانلود کنید

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

دانلود علمی و آموزشی «کتاب آشنایی با اطلاعات مالی»، نتیجه ی تحقیق و پژوهش و گردآوری هیئت تحریریه پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد. این کتاب تالیف راب درنسفیلد و ترجمه الهه ابراهیمی از شرکت بورس و اوراق بهادار تهران می باشد.

سرویس کاهش دهنده رتبه الکسا در ایران

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*