همکلاسی سلام 25 اسفند ماه 1393

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام

عقربه های ساعت زمان به سرعت از پی هم می گردند و دنبال هم می روند، آن قدر سریع و پر شتاب که سرمان گیج می رود. ما فریاد می زنیم: «برگرد، رو به عقب برگرد، ای زمان کمی آهسته تر، به کجا چنین شتابان!» اما زمان هیچ توجهی به فریادهای ما نمی کند و همانطور به کارش ادامه می دهد.

همیشه خیلی زود، دیر می شود؛ بسیار زودتر و سریع تر از آنچه فکرش را بکنی. سال 1394 در راه است.

پس از جا برخیزید، تکانی بخورید، فعالیتی کنید. شما مسافران و رهروان سفر زمان هستید. اگر تردید و تعلل کنید، قطار می آید و می رود. قطار زمان منتظر شما نخواهد ماند و همه ی مسافران را با خودش خواهد برد و شما را تنها و بی پناه، جا خواهد گذاشت.

بلند شوید، تا هنوز فرصت کافی دارید، تا زمان و آینده ی اختصاص یافته به شما پایان نیافته است، مالک ذهن تان شوید و اختیار فکر و زندگی تان را به دست بگیرید تا فردا حسرت و تاسف نخورید.

از زمانی که امروز در اختیار دارید، استفاده کنید تا ذهن تان همواره اسیر و درگیر کارهایی نشود که باید انجام می دادید و به علت کوتاهی و قصور انجام ندادید.

راز رسیدن به آرزوهایتان این است که باور کنید خودتان حاکم سرنوشت تان هستید. حاکم شدن بر ذهن یعنی برای زندگی خود مقصدی تعیین کنید و افکارتان را با مقصودتان همسو و هم جهت کنید.

سال 1393 خوب یا بد، نفس های آخرش است. در این وداع آخر، خاطره ای به یاد ماندنی و پایانی خوب برای شروعی طوفانی در سال 1394 بسازید. در این لحظات پایانی، 80 دقیقه وقت بگذارید و به فایل صوتی مستند راز گوش دهید. شاید تا به حال فیلم راز را دیده باشید، کتاب راز را خوانده باشید، یا به این فایل صوتی گوش داده باشید. اما این بار متفاوت گوش کنید. این بار به هدف ساختن، قدم برداشتن و حرکت کردن گوش کنید.

برای دریافت فایل صوتی مستند راز، اینجا کلیک کنید؛ و هر زمان آماده حرکت و بلند شدن بودید، فایل صوتی دوم را از اینجا دریافت کنید.

تغییر و تحول را باید از طبیعت آموخت که هیچگاه یکنواخت و ساکن نیست و همواره در حال گذر از وضعیتی به وضعیت دیگر است.

پورتال یو سی (شما می توانید) سالی همراه با موفقیت و آرزوهای بزرگ برای تان آرزو می کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا