خانه / مجله / مجله موفقیت / خوشبختی کجاست؟
نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام، خدمات و…

خوشبختی کجاست؟

خودمان را چنین متقاعد می کنیم که وقتی ازدواج کنیم، وقتی بچه دار شویم، وقتی اتومبیلی شیک تر داشته باشیم، وقتی بچه هایمان ازدواج کنند، وقتی به مرخصی برویم و یا بازنشسته شویم، زندگی بهتری خواهیم داشت.

اما حقیقت این است که برای خوشبختی، هیچ زمانی بهتر از همین الان وجود ندارد. الان نه؟! پس چه زمانی؟!

زندگی همواره پر از چالش است. فکر می کنید زندگی دلخواه، زمانی شروع می شود که موانعی که سر راهمان هستند، کنار بروند؟ مشکلی که هم اکنون با آن دست و پنجه نرم می کنیم، کاری که باید تمام کنیم، زمانی که باید برای کار صرف کنیم، بدهی هایی که باید پرداخت کنیم و… بعد از همه اینها، زندگی ما، زیبا و لذت بخش خواهد بود؟ خب؛ بعد از آنکه همه ی اینها را تجربه کردیم، تازه می فهمیم که زندگی، همین چیزهایی است که ما آنها را موانع می شناسیم. جاده ای به سوی خوشبختی وجود ندارد! خوشبختی، خود همین جاده است.

برای شروع یک زندگی شاد و سعادتمند لازم نیست که در انتظار بنشینیم. در انتظار فارغ التحصیلی، بازگشت به دانشگاه، کاهش وزن، افزایش وزن، شروع به کار، ازدواج، شروع تعطیلات، صبح جمعه، دریافت وام، خرید اتومبیلی نو، بازپرداخت قسط ها، بهار، تابستان، پاییز و زمستان، اول برج، پخش فیلم دلخواه، مردن، تولد مجدد و… بنشینیم. خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد! هیچ زمانی بهتر از همین الان برای شاد بودن وجود ندارد. پس بخندیم و شاد باشیم. ما الان خوشبختیم.

ما الان خوشبختیم

ما الان خوشبختیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*

x

پیشنهاد یو سی برای مطالعه

چگونه بر ترس هایمان غلبه کنیم؟

چگونه بر ترس هایمان غلبه کنیم؟

بعضی از افراد از ارتفاع می ترسند، برخی از شکست خوردن، گروهی ...