خانه / دانلود / علمی و آموزشی / فایل صوتی / فایل صوتی راز موفقیت استیو جابز
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

فایل صوتی راز موفقیت استیو جابز

استیو جابز (Steve Jobs) کارآفرین، مخترع و بنیانگذار شرکت های اپل، پیکسار و نکست است، شرکت هایی که تنها او می توانست آنها را بسازد. iPhone – iPad – iMac و iPod نام هایی هستند که دنیا را به یاد استیو جابز می اندازند.

استیو جابز می گوید:
به افتخار دیوانه ها، سرکش ها و دردسرسازان. کسانی که دنیا را جور دیگری می بینند. ممکن است بعضی ها آنها را دیوانه بپندارند، ولی به چشم ما نابغه اند. چون دنیا را همان هایی تغییر می دهند که آنقدر دیوانه اند که فکر می کنند از پس این کار بر می آیند.

استیو جابز یکی از آن افرادی بود که دنیای خود را ساخت و دنیای دیگران را تغییر داد.

در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه استنفورد سال ۲۰۰۵، استیو جابز سخنران افتتاحیه آن بود. این نابغه تکنولوژی جهان به مدت ۱۴ دقیقه راز موفقیت خود را با دانشجویان جوان در میان گذاشت.

ما تصور می کنیم با گذشت چندین سال؛ هنوز هم این سخنرانی، انرژی بخش، کاربردی و فرمول تضمینی موفقیت است.

شما می توانید فایل صوتی ۱۴ دقیقه ای سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد را با دوبله فارسی همین حالا دانلود نمایید. امیدواریم این فایل صوتی را با دقت و اشتیاق گوش کنید و شما نابغه ی زمان ما باشید.

الان دانلود کنید

همچنین شما می توانید فیلم کامل و به زبان اصلی سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد (Steve Jobs Stanford Commencement Speech 2005) را در ادامه از YouTube مشاهده نمایید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

دوبله فیلم سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد، توسط دوبیران (ایرانیان در امارات) انجام شده و «فایل صوتی راز موفقیت استیو جابز» توسط واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) از روی همین فیلم تهیه گردیده است.

فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

۲ دیدگاه

  1. Saeed

    این جمله ی استیو جابز تاثیر زیادی روی من گذاشت :
    Stay hungry , Stay foolish

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*