سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد (راز موفقیت استیو جابز)

تبلیغات

استیو جابز (Steve Jobs) کارآفرین، مخترع و بنیانگذار شرکت های اپل، پیکسار و نکست است، شرکت هایی که تنها او می توانست آنها را بسازد. iPhone – iPad – iMac و iPod نام هایی هستند که دنیا را به یاد استیو جابز می اندازند.

استیو جابز می گوید:
به افتخار دیوانه ها، سرکش ها و دردسرسازان. کسانی که دنیا را جور دیگری می بینند. ممکن است بعضی ها آنها را دیوانه بپندارند، ولی به چشم ما نابغه اند. چون دنیا را همان هایی تغییر می دهند که آنقدر دیوانه اند که فکر می کنند از پس این کار بر می آیند.

استیو جابز یکی از آن افرادی بود که دنیای خود را ساخت و دنیای دیگران را نیز تغییر داد.

در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه استنفورد سال ۲۰۰۵، استیو جابز سخنران افتتاحیه آن بود. این نابغه تکنولوژی جهان به مدت ۱۴ دقیقه راز موفقیت خود را با دانشجویان جوان در میان گذاشت.

تبلیغات
خرید شارژ تلفن همراه، شارژ مستقیم، کارت شارژ ، شارژ وایمکس ایرانسل، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبوض

ما تصور می کنیم با گذشت چندین سال؛ هنوز هم این سخنرانی، انرژی بخش، کاربردی و فرمول تضمینی موفقیت است.

شما می توانید فیلم کامل و به زبان اصلی سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد (Steve Jobs Stanford Commencement Speech 2005) را در فیلم مشاهده نمایید یا فایل صوتی ۱۴ دقیقه ای سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد را با دوبله فارسی همین حالا دانلود نمایید. امیدواریم این فایل صوتی را با دقت و اشتیاق گوش کنید و شما نابغه ی زمان ما باشید.

الان دانلود کنید

منابع

دوبله فیلم «سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد» توسط دوبیران (ایرانیان در امارات) و واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) تهیه گردیده است.

تبلیغات
نمایش بیشتر

‫۳ دیدگاه

    1. تو فایل صوتی ترجمه کرده: «نادان بمانید و جستجوگر» که خیلی معنا داره
      از وقتی این جمله رو شنیدم، هر ساعت دارم بهش فکر می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا