فایل صوتی راز موفقیت استیو جابز

تبلیغات
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

استیو جابز (Steve Jobs) کارآفرین، مخترع و بنیانگذار شرکت های اپل، پیکسار و نکست است، شرکت هایی که تنها او می توانست آنها را بسازد. iPhone – iPad – iMac و iPod نام هایی هستند که دنیا را به یاد استیو جابز می اندازند.

استیو جابز می گوید:
به افتخار دیوانه ها، سرکش ها و دردسرسازان. کسانی که دنیا را جور دیگری می بینند. ممکن است بعضی ها آنها را دیوانه بپندارند، ولی به چشم ما نابغه اند. چون دنیا را همان هایی تغییر می دهند که آنقدر دیوانه اند که فکر می کنند از پس این کار بر می آیند.

استیو جابز یکی از آن افرادی بود که دنیای خود را ساخت و دنیای دیگران را تغییر داد.

در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه استنفورد سال ۲۰۰۵، استیو جابز سخنران افتتاحیه آن بود. این نابغه تکنولوژی جهان به مدت ۱۴ دقیقه راز موفقیت خود را با دانشجویان جوان در میان گذاشت.

ما تصور می کنیم با گذشت چندین سال؛ هنوز هم این سخنرانی، انرژی بخش، کاربردی و فرمول تضمینی موفقیت است.

شما می توانید فایل صوتی ۱۴ دقیقه ای سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد را با دوبله فارسی همین حالا دانلود نمایید. امیدواریم این فایل صوتی را با دقت و اشتیاق گوش کنید و شما نابغه ی زمان ما باشید.

الان دانلود کنید

همچنین شما می توانید فیلم کامل و به زبان اصلی سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد (Steve Jobs Stanford Commencement Speech 2005) را در ادامه از YouTube مشاهده نمایید.

منابع

دوبله فیلم سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد، توسط دوبیران (ایرانیان در امارات) انجام شده و «فایل صوتی راز موفقیت استیو جابز» توسط واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) از روی همین فیلم تهیه گردیده است.

برچسب ها
تبلیغات
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

‫2 دیدگاه

    1. تو فایل صوتی ترجمه کرده: «نادان بمانید و جستجوگر» که خیلی معنا داره
      از وقتی این جمله رو شنیدم، هر ساعت دارم بهش فکر می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط