حسابداری، مدیریت، اقتصاد

چکیده کتاب هنر آغاز

تبلیغات
راهنما و نیازمندی های رایگان خرید و فروش، استخدام و خدمات در ایران

کتاب هنر آغاز؛ راهنمای تست شده برای شروع هر کسب و کاری (The Art of the Start: The Time-Tested, Battle-Hardened Guide for Anyone Starting Anything) نوشته گای کاوازاکی (Guy Kawasaki) در سال ۲۰۰۴ منتشر شده است و به توضیح مهم ترین جنبه های شروع و اداره یک کسب و کار مانند جذب سرمایه برای استارت آپ، استخدام نیروی مناسب و ساخت یک برند موفق می پردازد.

کتاب هنر آغاز
کتاب هنر آغاز

گای کاوازاکی نویسنده کتاب هنر آغاز، سابقه کار در شرکت های اپل و کانوا را دارد و همچنین سرمایه گذار شرکت خودش با نام گاراژ تکنولوژی ونچرز نیز می باشد.

لائوزی فیلسوف چینی می گوید: «سفر هزار مایلی تنها با یک قدم آغاز می شود.» اما اغلب وقتی می خواهیم پروژه ای بزرگ مثل راه اندازی یک کسب و کار را انجام دهیم، آنقدر درگیر برنامه ریزی برای ۵۰ قدم می شویم که اولین قدم را فراموش می کنیم. به همین دلیل در این کتاب به تحلیل عمیق ابزارهای مدیریتی مورد نیاز برای شروع و اداره کسب و کار نمی پردازیم. بلکه فقط اطلاعات لازم برای شروع را دریافت می کنید.

در کتاب هنر آغاز می آموزید که چطور برای جذب سرمایه، شرکت خود را معرفی کنید و حتی اگر موفق نشدید، چطور سر پا بمانید. همچنین خواهید خواند که شرکت ها چطور می توانند برای خود در بازار جایگاهی موفق بیابند و برندهای قدرتمند بسازند. در ادامه شما می توانید خلاصه این کتاب را مطالعه کنید.

چکیده کتاب ها ویژه مشترکان کتابخانه است. همین الان شما هم مشترک شوید و ادامه این چکیده کتاب را مطالعه نمایید.

برچسب ها
تبلیغات
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

دیدگاه خود را بنویسید

مقالات مرتبط