رشد شخصی و حرفه ای

چکیده کتاب ظرف ۳ ماه روان صحبت کنید

تبلیغات
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

کتاب ظرف ۳ ماه روان صحبت کنید: توصیه ها و تکنیک هایی برای یادگیری همه زبان ها (Fluent 3 months; Tips and Techniques to Help You Learn Any Language) نوشته بنی لویس (Benny Lewis) در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است و راهنمای تسلط به هر زبانی در کوتاه ترین زمان می باشد.

بنی لِویس نویسنده ایرلندی کتاب ظرف سه ماه روان صحبت کنید، در زمینه آموزش و مهندسی برق کار کرده و مسلط به ۱۲ زبان از جمله زبان ماندارین چینی است. او در این کتاب روش های مفیدی برای یادگیری کارآ و اثربخش یک زبان جدید را مطرح می کند و خواننده را به کمک استراتژی های عملی چند زبانه شدن، در مسیر درست قرار می دهد.

زبان بخش مهم و مفیدی از زندگی روزمره است. بدون زبان، نمی توانید غذا سفارش دهید، جلسه برگزار کنید یا با دوستان تان قرار بگذارید. تصور کنید اگر قرار بود هر بار که می خواهید اطلاعات انتقال دهید پانتومیم بازی کنید، چه می شد! با این حال، بسیاری از ما فقط یکی دو زبان می دانیم و به همین خاطر در بسیاری از موقعیت های دشوار خارج از کشور در می مانیم. وقتی زبان فرد مقابل را ندانید، سفارش یک قهوه یا ساندویچ ده برابر زمان عادی طول خواهد کشید.

خوشبختانه برای یادگیری موثر زبان های جدید راهی وجود دارد که مستلزم سال ها تلاش و کلنجار رفتن با قواعد دستوری کسل کننده نیست. یاد گرفتن زبان جدید (اگر روش آن را بدانید) چندان سخت نیست. این کتاب راهنمای عملی یادگیری سریع و ساده زبان است که شما می توانید در ادامه خلاصه کاملی از آن را مطالعه نمایید. با توصیه ها و تکنیک های این کتاب می توانید هر زبانی را ظرف سه ماه روان صحبت کنید.

چکیده کتاب ها ویژه مشترکان کتابخانه است. همین الان شما هم مشترک شوید و ادامه این چکیده کتاب را مطالعه نمایید.

برچسب ها
تبلیغات
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

دیدگاه خود را بنویسید

مقالات مرتبط