امنیت پورت USB با نرم افزار USB Immunizer

قابلیت اتوران (Autorun) اصطلاحی است که به اجرای خودکار برنامه های کامپیوتری گفته می شود. برای سال ها مجرمان سایبری، نرم افزارهای مخرب تروجان (Trojan) و انواع کرم ها (Worm) را به شکل اتوران به بازار عرضه می کنند.

اگر شما از درایورهای قابل حمل مانند فلش مموری، کارت های حافظه SD، هاردهای پرتابل و… استفاده می کنید؛ مطمئناً در معرض خطر آلوده شدن به این نوع ویروس ها هستید.

نرم افزار Bitdefender USB Immunizer محصول شرکت سافت وین (Softwin) راه حلی برای جلوگیری از آلوده شدن سیستم شما می باشد. این نرم افزار تهدیدات مربوط به فایل های اتوران را قبل از دسترسی آنها به کامپیوتر، از بین می برد. اگر شما به طور تصادفی یک دستگاه USB آلوده را به کامپیوتر خود متصل کنید، این نرم افزار مانع ایجاد فایل های مخرب آن و صدمه به کامپیوترتان می شود.

نرم افزار امنیتی Bitdefender USB Immunizer، رایگان و پرتابل (قابل حمل) می باشد و شما می توانید همین الان آن را دانلود نمایید.

الان دانلود کنید

منابع

نرم افزار Bitdefender USB Immunizer از پروژه های آزمایشگاه Bitdefender است. دانلود فنی «امنیت پورت USB با نرم افزار USB Immunizer»، نتیجه ی گردآوری واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا