B-Trainer هدفون هوشمند سونی

شرکت سونی (Sony) مجموعه ای از ابزارهای هوشمند را در CES 2015 معرفی کرد. B-Trainer هدفون هوشمندی است که برای فعالیت های ورزشی طراحی شده است و با توجه به تعداد ضربان قلب و سرعت قادر است بازخوردهای زمان واقعی را به کاربران ارائه دهد و آنها را به انجام بهتر تمرینات ورزشی هدایت کند.

به گزارش پورتال یو سی (شما می توانید)، این هدفون به صورت هوشمند موسیقی هایی را انتخاب می کند که فرد با توجه به آن، سرعت ورزش خود را تنظیم می کند.

این هدفون همانند یک مربی قادر است تمرینات ورزشی فرد را بهینه کند تا حداکثر نتیجه را داشته باشد. علاوه بر آن با تنظیم زمان و مسافت تمرین، B-Trainer به صورت خودکار موسیقی مناسب با آن را انتخاب می کند. با وجود آنکه بیشتر افراد سلیقه متفاوتی در زمینه انتخاب موسیقی دارند، اما این محصول به خوبی می تواند با کاربران خود ارتباط برقرار کند.

این هدست از پخش کننده داخلی فایل های MP3 و حافظه 16 گیگابایتی بهره می برد که با GPS داخلی و دستگاه تشخیص ضربان قلب تکمیل شده است. نکته جالب، قابلیت Smart B-Trainer در دریافت برنامه های ورزشی مختلف مانند چربی سوزی و راهنمایی شما در انجام مراحل برنامه ورزشی انتخابی است. به عنوان نمونه بر اساس سرعت حرکت و ضربان قلب این هدست به شما خواهد گفت چه زمان سرعت دویدن خود را کم یا زیاد کنید.

البته استفاده از این فناوری پیش از این در MiCoach شرکت آدیداس استفاده شده بود. MiCoach قادر است با دستبند هوشمند نیز ارتباط برقرار کند. با این وجود محصول سونی از ظاهر جوان پسندی برخوردار است و تمام ویژگی ها را بدون نیاز به وسیله جانبی دیگر ارائه می کند.

منابع

خبر علمی «B-Trainer هدفون هوشمند سونی» توسط هیئت تحریریه خبر پورتال یو سی (شما می توانید) با استناد به Sony، ترجمه، تدوین و نگارش شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا