آموزش ساده‌ترین روش برای ساخت اپل آیدی بدون شماره

بسیاری از افراد این تصور را دارند که ساخت اپل آیدی کار بسیار پیچیده‌ای است و تنها مغازه‌های مخصوص موبایل می‌توانند این امر را انجام دهند. ساخت اپل آیدی راه‌های زیادی دارد و یکی از راه‌های ساخت آن بدون استفاده از شماره است. این راه در حال حاضر فعال است اما ممکن است در آینده کارشناسان اپل این راه را مسدود کنند. در ادامه به مراحل ساخت اپل آیدی بدون شماره می‌پردازیم.

ساخت اپل آی دی

بطورکلی ساخت و خرید اپل آیدی امر بسیار ساده و بدون دردسر است و تنها می‌توان در چند مرحله کوتاه انجام داد. اما در همین حال سایت اپل آیدی وارد کردن شماره را امری اجباری اعلام کرده است و کاربران باید برای تکمیل فرآیند ثبت نام شماره خود را وارد کنند. پس از دریافت پیامک می‌توانید وارد حساب خود شوید که البته همانطور که می دانید با پیش شماره ایران این امر ممکن نیست. همین باعث شده است که این کار در ایران کمی سخت شود ولی ساخت اپل آیدی بدون شماره نیز ممکن است که در ادامه مطلب به آن هم می‌پردازیم. کسانی که در ایران دارای محصولات اپل هستند برای ساخت این اکانت می‌توانند از شماره‌های مجازی استفاده کنند.

این راه دارای دردسر بسیار کمی است و به احتمال زیاد شما می‌توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید. برخی از کاربران علاقه‌ای به پرداخت هزینه برای خرید شماره مجازی ندارند برای همین می‌توانند از شماره‌های مجازی رایگان استفاده کنند. البته برخی از کاربران به شماره‌های رایگان نیز اعتماد ندارند، این افراد می‌توانند از روش‌های ساخت اپل آیدی بدون شماره استفاده کنند.

آموزش ساخت اپل آیدی بدون شماره

ساخت اپل آیدی بدون شماره امر بسیار ساده‌ای است اما در برخی سایت‌ها قیمت اپل آیدی پایین است و شما می‌توانید با خرید اپل آیدی ارزان هیچکدام از این مراحل را انجام ندهید و به سادگی وارد اکانت خود شوید. همانطور که گفته شد روش‌هایی برای ساخت اپل آیدی بدون شماره وجود دارد که در ادامه می‌خواهیم به ساده‌ترین روش آن بپردازیم.

 1. در مرحله اول وارد تنظیمات آیفون خود شوید.
 2. روی گزینه Sign in to your iPhone بزنید.
 3. در مرحله سوم روی گزینه ?Don’t have an Apple ID or forgot بزنید و آن را انتخاب کنید.
 4. در مرحله چهارم روی گزینه Create Apple ID کلیک کنید.
 5. در مرحله بعدی یک صفحه برای شما نمایش داده می‌شود که باید در آن اطلاعات خود را وارد کنید. این اطلاعات اعم از نام و نام‌ خانوادگی و وارد کردن تاریخ تولد به میلادی است.
 6. در مرحله بعد باید ایمیل خود را در قسمتی که مشخص شده است وارد نمایید. در این مرحله توجه داشته باشید که اگر نمی‌خواهید از اخبار اپل آیدی مطلع شوید گزینه Apple News & Announcements را خاموش نمایید.
 7. در مرحله هفتم باید رمز خود را وارد نمایید که این رمز باید حتماً دارای هشت کاراکتر باشد.
 8. در بخش هشتم نوبت وارد کردن شماره است. در این بخش باید یک شماره تقلبی که متعلق به آمریکا است وارد کنید.
 9. در مرحله نهم گزینه‌ای با عنوان ?Didn’t get a verification code verify later مشاهده می‌کنید، آن گزینه را انتخاب نمایید.
 10. مراحل را خود می‌توانید به تنهایی رد کنید و پس آن شما یک اپل آیدی بدون شماره خواهید داشت.

ساخت اپل آیدی بدون شماره با استفاده از گوشی اندرویدی

در بالا مراحل ساخت اپل آیدی بدون شماره با گوشی آیفون گفته شد. در ادامه می‌خواهیم به همین مراحل را برای گوشی اندروید بپردازیم. این مراحل بسیار ساده است و تنها با طی کردن مراحل زیر می‌توانید اپل آیدی خود را بسازید.

 1. در مرحله اول وارد وب سایت گوگل پلی شوید و در بین برنامه‌ها، برنامه Apple Music را جستجو کنید و پس از پیدا کردن نصب کنید.
 2. در مرحله دوم باید IP موبایل خود را به یک کشوری که تحریم نباشد مانند آمریکا تغییر دهید.
 3. در مرحله بعد باید شرایط و توافقاتی ‌که برنامه اپل موزیک به شما نشان می‌دهد را بپذیرید و گزینه Agree را انتخاب نمایید.
 4. در مرحله چهارم وارد بخش تنظیمات شوید و گزینه Sign in را انتخاب کنید.
 5. از این مرحله به بعد مانند مراحلی که در قسمت بالا گفته شده است می‌توانید ادامه دهید و اکانت خود را بسازید.
آموزش ساده‌ترین روش برای ساخت اپل آیدی بدون شماره
آموزش ساده‌ترین روش برای ساخت اپل آیدی بدون شماره

نکات مهم برای آموزش ساخت اپل آیدی بدون شماره

 • استفاده از شماره‌های مجازی برای ساخت اپل آیدی توصیه نمی‌شود، زیرا ممکن است شماره مسدود شود و امنیت تلفن شما را به خطر بیاندازد. همچنین داشتن شماره مجازی می‌تواند در آینده مشکلات دیگری برای شما به وجود بیاورد.
 • یکی دیگر از نکات این است که تغییر IP اجباری نیست و شما با لوکیشن خود ایران هم می‌توانید کار خود را انجام دهید. اما توصیه می‌شود IP خود را تغییر دهید و احتیاط کنید.
 • ترجیحاً نسخه قدیمی iTunes را دانلود و نصب کنید.
 • حتماً توجه داشته باشید که ایمیلی که وارد می‌کنید، معتبر باشد.
 • سوال‌هایی که برای امنیت اکانت پرسیده می‌شود را فراموش نکنید و حتماً در یک جا یادداشت کنید.
 • پسورد و ایمیل خود را هرگز فراموش نکنید که هویت شما محسوب می‌شوند و در صورت فراموشی به سختی می‌توان وارد حساب شد.

با تمامی این موارد می‌توان گفت ساخت اپل ایدی کمی دشوار است و به شما خرید اپل ایدی ارزان از سایت‌های معتبر را توصیه می‌کنیم.

منابع

گزارش خبری – تبلیغاتی «آموزش ساده‌ترین روش برای ساخت اپل آیدی بدون شماره» با سفارش appleid24.ir تدوین و نگارش شده است و مسئولیت کامل محتوای آن با سفارش دهنده می‌باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا