آموزش کامپیوترفیلم های آموزشیویدئو

آشنایی مقدماتی با محیط نرم افزار Adobe Audition

تبلیغات
فروشگاه شارژ، محصولات مجازی و خدمات بر خط های یو

نرم افزار Adobe Audition نسخه جدید نرم افزار Cool Edit pro است که توسط شرکت Adobe (ادوبی) خریداری شده و مخصوص ویرایش فایل های صوتی می باشد و انجام کارهایی مانند ضبط صدا، تبدیل فرمت، جلوه های صوتی، میکس و ترکیب فایل های صوتی و… از توانایی های این نرم افزار است.

اولین باری که نرم افزار را اجرا می کنید، ممکن است با پیامی شبیه به تصویر زیر روبرو شوید.

اولین پیام نرم افزار Adobe Audition
اولین پیام نرم افزار Adobe Audition

این پیام به شما می گوید که Adobe Audition برای کار با فایل های صوتی به یک درایو پر ظرفیت (حجم) احتیاج دارد و از شما می پرسد که می خواهید فلان درایو را به این نرم افزار اختصاص دهید؟ به عبارتی خود نرم افزار سعی می کند پر ظرفیت ترین درایو را انتخاب کند، پس روی Yes کلیک نمایید و نگران نباشید، این درایو پُر نمی شود. فقط در هنگام کار با فایل های صوتی سنگین ممکن است بخشی از حجم آن گرفته شود و با بستن برنامه دوباره خالی خواهد شد. با کلیک روی دکمه Yes وارد محیط اصلی برنامه می شوید.

تصویری از محیط Adobe Audition
تصویری از محیط Adobe Audition

کار با محیط برنامه ساده است. شما می توانید در فیلم با محیط نرم افزار بطور مقدماتی آشنا شوید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید.

فیلم آموزشی «آشنایی مقدماتی با محیط نرم افزار Adobe Audition»، نتیجه ی گردآوری واحد چند رسانه ای پورتال یو سی (شما می توانید) می باشد. در این راستا کتاب کلید ویرایش فایل های صوتی، نوشته ی احسان مظلومی از انتشارات کلید آموزش، منتشر شده در اردیبهشت ۱۳۹۴ با شابک ۹۷۸-۶۰۰-۲۷۴-۰۶۴-۹ به عنوان منبع اصلی مورد استفاده قرار گرفته است.

برچسب ها
تبلیغات
  طراحی و پشتیبانی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط