قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران 1401

بوشهر در جنوب ایران و تهران در شمال ایران قرار دارد. بوشهر را می توان یکی از شهرهای تجاری و بازرگانی دانست. به همین خاطر بسیاری از تاجران و افراد مرتبط با اقتصاد، از بوشهر به تهران تردد می کنند. همچنین گردشگران بسیاری همه ساله برای تماشای زیبایی بوشهر عازم این شهر زیبا می شوند. تردد بین تهران و بوشهر از طریق مسیر زمینی بسیار دشوار است. طول مسیر و کیفیت جاده، قطعاً باعث خستگی مضاعف شما می شود. به همین خاطر بهترین روش، سفر هوایی است. روش های مختلفی برای خرید بلیط هواپیما وجود دارد. همچنین قیمت های مختلفی را ایرلاین ها ارائه می دهند. همین موضوع، خرید بلیط هواپیما را به یک مهارت تبدیل می کند که باید به آن تسلط پیدا کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران و بلیط هواپیما تهران بوشهر در سال 1401 آشنا کنیم. پس اگر از بوشهر عازم پایتخت هستید، در این مقاله همراه ما باشید.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران در خرداد 1401

فاصله بوشهر تا تهران فاصله طولانی است. به همین خاطر باید انتظار پرداخت هزینه گرانی را برای بلیط هواپیما بوشهر تهران داشته باشید. اگر قصد سفر دارید، می توانید تاریخ 20 خرداد را برای سفر خود انتخاب کنید. در این تاریخ حداقل قیمت را برای بلیط خود پرداخت خواهید کرد. در تاریخ 20 خرداد، قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران از 840 هزار تومان آغاز می شود و این قیمت مربوط به ایران ایر است که جزو برترین ایرلاین ها به حساب می آید. در روزهای دیگر، قیمت به 1،040،000 تومان نیز می رسد. این قیمت مربوط به ایرلاین هایی همانند ساها و آسمان می شود. قیمت بلیط هواپیما تهران نیز در همین حدود خواهد بود.

خرید بلیط رفت و برگشت بوشهر تهران

خرید بلیط رفت و برگشت بوشهر تهران
خرید بلیط رفت و برگشت بوشهر تهران

اگر قصد بازگشت به بوشهر را دارید، توصیه می شود که بلیط تهران بوشهر را نیز همزمان با بلیط بوشهر تهران تهیه کنید. به این ترتیب برای برگشت از بابت یافتن بلیط مناسب آسوده خاطر خواهید بود. همچنین باید بدانید که با خرید بلیط رفت و برگشت به صورت همزمان، در هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود. به این ترتیب هزینه کمتری را بابت بلیط رفت و برگشت در مقایسه خرید تکی آنها پرداخت خواهید کرد.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما بوشهر تهران

قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل، بحث زمان پرواز است. همان طور که می دانید، در سیستم توریستی ایام سال به دو بخش پرتردد و کم تردد تقسیم می شوند. در ایام پرتردد هزینه بلیط و هتل افزایش پیدا می کند. در عین حال با سفر در ایام کم تردد، هزینه کمتری را برای سفر خود پرداخت می کنید. بوشهر شهری گرم و شرجی است. به همین خاطر تابستان هایی بسیار گرم و طاقت فرسا دارد. از‌ این رو فصل تابستان دوران کم تردد سفر به بوشهر محسوب می شود. از‌ این رو تعداد مسافران بوشهر به تهران و تهران به بوشهر کاهش پیدا می کند. اگر قصد سفر به بوشهر یا استفاده از پرواز بوشهر تهران را دارید، در تابستان می توانید حداقل هزینه را بپردازید.

بلیط لحظه آخری بوشهر تهران

نحوه خرید بلیط لحظه آخری بوشهر تهران
نحوه خرید بلیط لحظه آخری بوشهر تهران

بلیط لحظه آخری یا بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که زمان کمی تا لحظه پرواز آن باقی مانده باشد. به این ترتیب فرصت کمی برای بستن چمدان ها خواهید داشت؛ اما در عین حال هزینه کمتری را بابت آن پرداخت می کنید. یک شرکت هوایی زمانی حداکثر سود را می کند که با ظرفیت تکمیل پرواز کند. هر صندلی خالی در ایرلاین، به ضرر آن شرکت هوایی خواهد بود. به همین خاطر هرچه به زمان پرواز نزدیکتر می شوند و صندلی خالی در هواپیما وجود دارد، تخفیف های بیشتری را روی بلیط ها اعمال می کنند. این روند تا جایی ادامه پیدا می کند که ظرفیت تکمیل شود. به این ترتیب اگر در ساعات آخر مانده به پرواز بتوانید بلیطی پیدا کنید، حداقل هزینه را بابت آن پرداخت خواهید کرد. به این نوع بلیط، بلیط چارتر یا بلیط لحظه آخری گفته می شود.

توجه داشته باشید که در ایام پرتردد همانند عید نوروز، تقریباً امکان پیدا کردن بلیط لحظه آخری وجود ندارد. حتی اگر بلیط لحظه آخری به دلیل کنسل کردن بلیط یکی از مسافران در سیستم آزاد شود، با قیمت بیشتری در مقایسه با سایر بلیط ها عرضه می شود و این به خاطر سیستم عرضه و تقاضا خواهد بود. فقط در دوران کم تردد می توانید بلیط لحظه آخری را با قیمت بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی تهیه کنید. قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران به صورت چارتری تا نصف قیمت در دوران کم تردد کمتر خواهد بود.

روش خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران

برای خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران می توانید به دو روش حضوری و اینترنتی اقدام کنید. در روش حضوری باید به فرودگاه بوشهر و دفاتر فروش ایرلاین های مختلف که در سطح شهر و داخل فرودگاه حضور دارند مراجعه نمایید. همچنین امکان مراجعه حضوری به دفاتر آژانس های مسافرتی نیز وجود دارد. ایرلاین های مختلفی پرواز بوشهر تهران را ارائه می دهند. هر کدام از آنها قیمت متفاوتی دارند. همچنین گاهی به دلیل سیاست های خود ایرلاین، در برخی روزها قیمت بلیط به صورت چشمگیری کاهش پیدا می کند. مثلاً گاهی اگر به جای امروز، روز بعد حرکت کنید، تا چند درصد از نظر قیمت به نفع شما خواهد بود. به همین خاطر باید فرصت کافی برای بررسی قیمت روزهای قبل و بعد و مقایسه بین ایرلاین های مختلف را داشته باشید. در روش خرید حضوری به دلیل شلوغی دفاتر فروش و کم حوصلگی متصدیان و مسئولان فروش، این امکان وجود ندارد.

به همین خاطر روش خرید اینترنتی بلیط بوشهر تهران به مراتب از خرید حضوری بهتر است. از این طریق می توانید در خانه، محل کار یا هر جای دیگر، بلیط خود را بعد مقایسه کامل بین ایرلاین های مختلف تهیه کنید. همچنین تمامی مراحل خرید کمتر از 5 دقیقه زمان می برد. به همین خاطر دیگر لازم نیست که نگران صرف وقت برای مراجعه حضوری به فرودگاه باشید. در نظر بگیرید که بلیط لحظه آخری تهران نیز معمولاً فقط به صورت اینترنتی عرضه می شود. به همین خاطر اگر به صورت حضوری مراجعه نمایید، معمولاً بلیط لحظه آخری نصیب شما نخواهد شد.

استرداد بلیط هواپیما بوشهر تهران

کنسل کردن بلیط هواپیما بوشهر تهران
کنسل کردن بلیط هواپیما بوشهر تهران

اگر قصد کنسل کردن بلیط هواپیما بوشهر تهران را دارید، باید ببینید که از چه روشی خرید خود را انجام داده اید. برای مثال کسانی که به صورت حضوری از دفاتر فروش ایرلاین ها اقدام کرده اند، برای استرداد بلیط نیز همراه با کارت شناسایی و بلیط خود باید به همان دفاتر مراجعه نمایند. کسانی که به صورت اینترنتی اقدام کرده اند، استرداد بلیط برای آنها ساده تر خواهد بود. برای مثال اگر از طریق سایت ره بال آسمان اقدام به خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران کرده باشید، می توانید از پشتیبانی همان مجموعه برای استرداد و کنسل کردن بلیط کمک بگیرید. در نهایت بدون نیاز به مراجه حضوری، هزینه بلیط شما بعد کسر جریمه های قانونی، به حساب شما عودت داده می شود.

خب دوستان عزیز متوجه شدیم که محدوده قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران بین 840 هزار تا 1،040،000 تومان است. در برخی تاریخ ها می توانید با هزینه کمتر سفر کنید و در برخی تاریخ ها هزینه سفر بیشتر است. تابستان ها نیز می توانید با هزینه کمتری سفر کنید و بلیط لحظه آخری هواپیما بوشهر تهران را نیز بیابید. همچنین بهتر است به صورت اینترنتی خرید بلیط هواپیما بوشهر تهران را انجام دهید تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و بهترین بلیط ها را پیدا کنید.

منابع

گزارش خبری – تبلیغاتی «قیمت بلیط هواپیما بوشهر تهران 1401» با سفارش شرکت ره بال آسمان تدوین و نگارش شده است و مسئولیت کامل محتوای آن با سفارش دهنده می باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا