انیمیشن 22 علیه زمین

انیمیشن روح به عقیده منتقدان و بینندگان، یکی از بهترین انیمیشن های سال های اخیر بود. در حدی که توانست نظر داوران جایزه اسکار را هم جلب کند و برنده بهترین انیمیشن سال باشد.

به گزارش پورتال یو سی (شما می توانید)، کوین نولتینگ اعلام کرده است که استودیو پیکسار انیمیشن کوتاه جدیدی را که در فضای همین انیمیشن می گذرد در شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد کرد. نولتینگ که کارگردان این انیمیشن است عنوان آن را 22 علیه زمین (22 vs. Earth) معرفی کرده است.

22 یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن روح است که نسبت به زندگی روی زمین بدبین است و تمایلی ندارد که از ماقبل عظیم، دنیای مخصوص ارواح پیش از شروع زندگی زمینی، جدا شود. در انیمیشن 90 دقیقه ای روح، دلیل اصلی بدبینی 22 نسبت به زمین مشخص نمی شود و حالا انیمیشن کوتاه 22 علیه زمین قرار است به این ابهام پاسخ بدهد. به عبارتی انیمیشن جدید پیکسار مقدمه ای بر انیمیشن روح خواهد بود، هر چند مشخص نیست که زمان رخ دادن آن چقدر قبل از انیمیشن اصلی است.

نولتینگ اشاره کرده که ایده های مختلفی برای ساخت یک انیمیشن جدید در دنیای روح وجود داشته، از جمله انیمیشنی که داستان تری حسابدار لجوج ما بعد عظیم را نشان بدهد. اما در نهایت یک داستان کامل درباره گذشته 22، بهترین انتخاب به نظر رسیده است. مشکل دیگری که درباره این انیمیشن کوتاه وجود داشته، نوع مخاطبان آن بوده است. پیکسار می گوید که مخاطبان برای دیدن 22 علیه زمین باید اول انیمیشن اصلی را دیده باشند.

به گفته پیکسار در 22 علیه زمین، 22 تلاش خواهد کرد تا تعدادی دیگر از روح های کوچک ماقبل عظیم را با خود همراه کند و انقلابی علیه زمین به راه بیندازند. این انیمیشن از 30 آوریل روی شبکه دیزنی پلاس در دسترس خواهد بود.

منابع

خبر «انیمیشن 22 علیه زمین» توسط هیئت تحریریه خبر پورتال یو سی (شما می توانید) ترجمه، تدوین و نگارش شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

دکمه بازگشت به بالا