شرایط رپورتاژ آگهی در پورتال یو سی (شما می توانید)

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ در قالب محتوای شبیه مقاله است و به گونه ای طراحی می شود که مانند محتوای روزنامه نگاری به نظر می رسد اما در واقع یک تبلیغ است. این تبلیغ عموماً اطلاعات مفیدی منتقل می کند در حالی که هدف اصلی آن بازاریابی محصولات یک شرکت، افزایش شهرت، برندسازی و رشد آن می باشد.

از آنجایی که رپورتاژ آگهی عموماً حاوی اطلاعات مفید است، مخاطبان بیشتر از تبلیغات سنتی به آن توجه نموده و همچنین در صورتی که محتوای آن قوی باشد، ممکن است آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.

شرایط درج رپورتاژ آگهی در پورتال یو سی (شما می توانید) به شرح زیر است:

  • متن رپورتاژ باید به صورت خبر یا بررسی و معرفی باشد و در بخش اخبار سایت نمایش داده می شود.
  • یک لینک فالو (Follow) و 3 لینک نوفالو (Nofollow) حداکثر در متن خبر درج می شود. لینک فالو ترجیحاً در بخش منبع خبر باشد.
  • مدت زمان نمایش رپورتاژ تا اعتبار لینک ها (لینک ها سالم باشند) می باشد. به عبارتی مدت زمان رپورتاژ در یو سی دائمی است و در بازه های زمانی مختلف، لینک ها چک می شوند و در صورت عدم دسترسی به مدت طولانی (لینک شکسته، مواجهه با 404 یا تغییر ماهیت و…) رپورتاژ حذف می گردد.
  • تصاویر باید در اندازه حداقل 1366 در 768 و بدون واترمارک باشند.
  • حداکثر طول محتوا 1200 کلمه باشد.

ثبت رپورتاژ آگهی

لطفاً متن کامل رپورتاژ خود را به آدرس ایمیل ads@youc.ir ارسال نمایید. واحد پذیرش آگهی حداکثر طی ۲۴ ساعت به ایمیل تان پاسخ خواهد داد.

دکمه بازگشت به بالا