خانه / حمایت از پورتال یو سی (شما می توانید)

حمایت از پورتال یو سی (شما می توانید)

از شما سپاسگزار و متشکریم که برای حمایت از فعالیت های علمی – آموزشی پورتال یو سی (شما می توانید)، یکی از برندهای مورد تحسین و مورد اعتماد در اینترنت پیش قدم شده اید و الان در صفحه حمایت از یو سی حضور دارید.

یو سی یک مقصد آنلاین معتبر و آسان برای درک و شناختِ «چگونه هر چیزی کار می کند»، می باشد. فرض ما در یو سی بسیار ساده است: رفع ابهام در جهان و نشان دادن راه های ساده و روشن، تا هر شخصی بتواند آن را درک کند و یاد بگیرد که چگونه کاری را انجام دهد.

مخاطبان و همراهان خوب یو سی هر روز به دنبال بدست آوردن اطلاعات بیشتر و بیشتر در زمینه های «ماجراجویی – خودرو – کامپیوتر – الکترونیک – سرگرمی – سلامت – سبک زندگی – کسب و کار – سرمایه گذاری – علوم روز و تکنولوژی – سفر – موفقیت – حیوانات – فایل های صوتی و تصویری و…» می باشند. یو سی تمام تلاش خود را می کند تا همه این موارد را با استفاده از مطالب، مقالات، فیلم ها و تصاویر آموزشی پوشش دهد.

خب؛ من چگونه می توانم به توسعه این خدمات علمی – آموزشی رایگان کمک کنم و از آن حمایت نمایم؟

حضور شما در پورتال یو سی (شما می توانید)، یکی از بهترین حمایت ها است که موجب ایجاد انگیزه و اشتیاق به فعالیت بیشتر در ما می شود. در همین راستا، اگر شما وب سایت، وبلاگ، کانال یا صفحه ای در شبکه های اجتماعی و… دارید، پورتال یو سی (شما می توانید) با آدرس www.youc.ir را به خانواده و دوستان تان معرفی کنید. حضور خانواده و دوستان شما در یو سی، نه تنها انگیزه مضاعفی در ما به وجود می آورد بلکه به توسعه و تبادل علم و دانش نیز کمک فراوانی می کند.

از طرفی دیگر، بودجه نامحدود به یو سی اجازه ی تخصیص منابع موثر برای رفع نیازهای بیشتر را می دهد، و برای اینکه یو سی بتواند به افراد بیشتری خدمت کند، به حمایت مالی و کمک های داوطلبانه و انسان دوستانه ی شما نیز، نیاز دارد. در صورتی که شما توانایی مالی حمایت از فعالیت های علمی – آموزشی یو سی را دارید، لطفاً با پُر کردن فرم زیر و پرداخت مبلغ دلخواه تان، در توسعه این فعالیت ها سهیم شوید.

تومان

پورتال یو سی (شما می توانید) به حامیان خوب خود تعهد می دهد: که هرگز در انجام فعالیت های علمی و ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه کوتاهی نکند و همه ی تلاش خود را به کار ببرد تا در جهانی زیبا، شاد، آباد و پیشرفته زندگی کنیم.

از حامیان اهل علم و دانش و بشر دوست مان سپاسگزاریم و با افتخار حامیان مالی – که اطلاعات شان از طریق فرم بالا بدست آمده است – را معرفی می کنیم:

حامیان خوب یو سی در سال ۱۳۹۵

  1. بدون قید نام مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان
  2. جناب آقای سعید نعیمی مبلغ ۵,۰۰۰ تومان
  3. جناب آقای بابک مرادی مبلغ ۳۰,۰۰۰ تومان
  4. سرکار خانم آسیه محمدی مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  5. وب سایت های یو مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حامیان خوب یو سی در سال ۱۳۹۴

  1. جناب آقای مرتضی مبلغ ۱,۰۰۰ تومان
  2. سرکار خانم نرگس مهاجر مبلغ ۱,۰۰۰ تومان
  3. جناب آقای محمد یونس زاده مطلبی مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان
  4. سرکار خانم زهرا احمدنژاد مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  5. وب سایت های یو مبلغ ۱۰۰,۰۰۰ تومان