شرایط همکاری نویسنده در پورتال یو سی (شما می توانید)

نویسندگان و مترجمان پورتال یو سی (شما می توانید) باید علاقه مند به یادگیری و هیجان زده برای نوشتن و آموزش باشند. نویسندگان باید قلباً به تحقیق و پژوهش علاقه مند بوده و یک روزنامه نگار صِرف نباشند.

برای یو سی مهم تر از تخصص، مهارت پژوهشی بی عیب و نقص است. در حالت ایده آل، متقاضیان باید سابقه و تجربه نویسندگی در نشریات معتبر را داشته باشند و همچنین آمادگی پذیرش انتقادات و پیشنهادات یو سی را برای ویرایش و تحقیق بیشتر را دارا باشند.

نویسندگان باید قادر باشند:

  1. موضوعات پیچیده را درک کنند و آن را به ساده ترین و روان ترین شکل ممکن برای مخاطبان عام توضیح دهند.
  2. مقاله های دستِ اول بنویسند که مشابه یا به کاملی آن در اینترنت به زبان فارسی نباشد.
  3. آئین نامه نگارش یو سی را رعایت کنند. (با شروع همکاری، با این آئین نامه نیز آشنا می شوید.)

نحوه شروع همکاری نویسنده با یو سی به شرح زیر می باشد:
شما مقالات خود را با در نظر داشتن شرایط حفظ حریم خصوصی، برای یو سی ارسال می نمایید. ایرادهای آن مشخص شده و به شما برگشت داده می شود. اگر شما آمادگی اصلاح آن را داشته باشید و مقاله را به درستی ویرایش نمایید؛ مقاله با نام شما در پورتال یو سی (شما می توانید) به آدرس www.youc.ir منتشر می شود و بابت آن پرداختی به شما انجام نمی شود.

این فرآیند ادامه پیدا می کند تا آنکه مقاله های ارسالی شما کم ایرادتر و در نهایت بی عیب شود. آن وقت همکاری ما با شما شروع می شود و بابت مقالات ارسالی بعدی، پرداخت های متغیر و متناسب با موضوع، کاربردی بودن، تعداد صفحات، تصاویر و بسیاری عوامل دیگر انجام می شود.

توجه داشته باشید که همکاری با نویسندگان در یو سی نیاز به حضور در دفتر یو سی ندارد و تمامی مراحل به صورت اینترنتی انجام می شود. همچنین یو سی، پست مهمان منتشر نمی کند.

نحوه شروع همکاری مترجم با یو سی به شرح زیر می باشد:
همکاری با مترجمان در یو سی نیاز به حضور در دفتر یو سی ندارد و تمامی مراحل به صورت اینترنتی انجام می شود. کافی است رزومه ای از خود برای یو سی ارسال نمایید. یو سی پس از دریافت رزومه و تایید اولیه، در ابتدا پروژه هایی را برای مترجم ارسال می کند. یو سی به ازای هر صفحه ۳۵۰ کلمه ای، مبلغ ۴,۰۰۰ تومان برای ترجمه پرداخت می نماید.

در صورت رضایت از کیفیت ترجمه و همچنین پس از شناخت مترجم از مقالات مورد تایید یو سی، مترجمان برگزیده می توانند شخصاً از بین مقالات معتبر و بروز بین المللی، مقاله ای را انتخاب و ترجمه نمایند.

راهنمای ارسال روزمه و شروع همکاری

  1. رزومه ای از اطلاعات شخصی، سوابق تحصیلی، اجرایی و کاری خود را با توجه به شرایط حفظ حریم خصوصی یو سی، از طریق فرم تماس با یو سی ارسال نمایید.
  2. یک نمونه مقاله غیر داستانی و شعر را به فرمت DOCX (ورد) پیوست نمایید.
  3. قید منابع استفاده شده در فایل ورد بسیار مهم است.

ما امیدواریم که به زودی از شما مقاله ای دریافت کنیم.
پورتال یو سی (شما می توانید) | You Can

دکمه بازگشت به بالا