شرایط همکاری تایپیست در پورتال یو سی (شما می توانید)

تایپیست و صفحه آراهای پورتال یو سی (شما می توانید) باید علاقه مند به یادگیری و ارائه دقیق پروژه ها باشند.

برای یو سی مهم تر از سرعت، دقت است. در حدی که نیاز به چندین مرتبه بررسی، بازخوانی و کنترل پروژه ها نباشد. همچنین تایپیست ها و صفحه آراها باید آمادگی پذیرش انتقادات و پیشنهادات یو سی برای ویرایش و انجام اصلاحات را دارا باشند.

تایپیست ها و صفحه آراها باید قادر باشند:

  1. از طریق پست الکترونیک (Email) فایل های ارسالی را دریافت و پس از اتمام پروژه، آن را ایمیل نمایند.
  2. با مجموعه نرم افزاری آفیس (Microsoft Office) و اختصاصاً برای صفحه آراها نرم افزارهای فتوشاپ (Adobe Photoshop)، کرل (Corel) و ایندیزاین (Adobe InDesign) به صورت روان کار کنند.
  3. در کوتاه ترین زمان، پروژه را انجام و ارائه دهند.

نحوه همکاری تایپیست و صفحه آرا با یو سی به شرح زیر می باشد:
توجه داشته باشید که همکاری با تایپیست و صفحه آرا در یو سی نیاز به حضور در دفتر یو سی ندارد و تمامی مراحل به صورت اینترنتی انجام می شود. همچنین یو سی به ازای هر صفحه ۳۰۰ کلمه ای، قلم B Nazanin و اندازه ۱۴، مبلغ ۳۵۰ تومان برای تایپ و به طراحان و صفحه آراها، صفحه ای ۱۵ هزار تومان پرداخت می نماید.

حداکثر اشتباه تایپی مورد قبول در هر صفحه، دو کلمه می باشد و بیشتر از آن، در ابتدا کاهش حق الزحمه و در صورت تداوم، لغو همکاری را در پی دارد.

راهنمای شروع همکاری
رزومه ای از اطلاعات شخصی و سوابق تحصیلی خود را با توجه به شرایط حفظ حریم خصوصی یو سی، از طریق فرم تماس با یو سی ارسال نمایید. برای طراحان و صفحه آراها، ارسال ۵ نمونه کار، الزامی می باشد.

پس از دریافت و تایید اطلاعات شما، یو سی برای بررسی تسلط و کیفیت کارتان، پروژه ای را به شما می سپارد. در صورتی که نتیجه کار شما ایده آل باشد، نه تنها حق الزحمه اولین پروژه به شما پرداخت می شود بلکه همکاری شما با یو سی نیز شروع خواهد شد.

پورتال یو سی (شما می توانید) | You Can