طراحی و پشتیبانی وب سایت

عکاس، پزشک، نویسنده، وکیل، هنرمند، فروشنده، استاد، مدیر، ایده پرداز، صاحب کسب و کار یا متخصص هر حرفه ای که باشید، برای ورود به بازار تجارت آنلاین نیاز به یک وب سایت دارید؛ یک وب سایت شکل خودتان!

تا مدت ها داشتن وب سایت برای اشخاص یا حتی مشاغل کوچک، امری فانتزی به شمار می رفت؛ ولی امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که وب سایت نداشته یا تمایلی به داشتن فضایی برای معرفی خود و محصولاتش در دنیای مجازی نداشته باشد.

شاید شما هم بارها با خود فکر کرده اید که بهتر است برای خود یا کسب و کارتان یک وب سایت کوچک و جمع و جور راه بیندازید یا اگر دستی در نوشتن دارید ولی شرایط کافی برای انتشار مطالب خود ندارید، به این فکر افتاده اید که در وب سایت شخصی خود آنها را منتشر کنید.

برای رسیدن به این مقصود، یک راه این است که زبان برنامه نویسی یاد بگیرید و شروع کنید به توسعه وب سایت خود! کمی غیرمنطقی به نظر می رسد! مدت زیادی را باید صرف یادگیری کنید و سرانجام وب سایتی خواهید داشت که بسیار ابتدایی است و چندان چنگی به دل نمی زند. راه دیگر این است که به یک شرکت توسعه نرم افزاری، پول بدهید تا آنها یک وب سایت حرفه ای برای شما طراحی کنند. ناگفته پیداست که این روش هزینه زیادی خواهد داشت.

راه چاره شما در دستان تیم پشتیبانی پورتال یو سی (شما می توانید) است.

شما می توانید کلیه عملیات راه اندازی وب سایت خود و پشتیبانی فنی آن را به تیم پشتیبانی یو سی بسپارید و خودتان با خیال راحت به فکر نگارش مقالات، تولید محصول و خدمات خود باشید. در این حالت شما بدون اطلاعات فنی و با هزینه بسیار کم، یک وب سایت بسیار حرفه ای در اختیار خواهید داشت.

اگر می خواهید روی خط دهکده جهانی باشید، ارتباط موثری با مشتریان تان برقرار کنید و یا آماده اید که کسب و کارتان را گسترش دهید، با یو سی در ارتباط باشید تا درخت امیدهایتان را به ثمر بنشاند.

تیم پشتیبانی فنی یو سی، زیر ساخت های فنی لازم را برای شما آماده می کند، مطابق با سلیقه شما و آخرین استانداردهای جهانی، وب سایت را طراحی می نماید، تمامی تنظیمات سئو (SEO) را برای کسب بهترین نتیجه از موتورهای جستجو و تنظیمات امنیتی را برای حفظ اطلاعات و پایداری وب سایت تان انجام می دهد.

سپردن طراحی وب سایت به یو سی چندین مزیت برای شما خواهد شد:

  1. شما با مسائل فنی درگیر نمی شوید.
  2. نحوه کار با وب سایت، به شما آموزش داده می شود.
  3. تمامی بروزرسانی های آینده وب سایت شما با توجه به آخرین تغییرات مهم دنیای وب، توسط یو سی انجام خواهد شد.
  4. به جای آنکه برای پاسخ سوالات خود به چندین منبع مراجعه کنید و آزمون و خطا داشته باشید، شما می توانید تمامی سوالات خود را با تیم پشتیبانی یو سی مطرح کنید.
  5. به میزان چشمگیری، در هزینه ها و زمان شما صرفه جویی می شود.

خدمات طراحی و پشتیبانی وب سایت در ۳ بسته ارائه می شود.

  1. بسته مقدماتی: بسته مقدماتی طراحی و پشتیبانی وب سایت در یو سی، مناسب افراد و شرکت هایی است که تصمیم دارند خود یا مجموعه شان و نمونه کارهایشان را معرفی کنند، یک راه ارتباطی با مخاطبان شان داشته باشند و اخبار، مقالات و… در اینترنت منتشر نمایند.
  2. بسته طلایی: بسته طلایی طراحی و پشتیبانی وب سایت در یو سی، مناسب افراد و شرکت هایی است که تصمیم دارند خود یا مجموعه شان و نمونه کارهایشان را معرفی کنند، یک راه ارتباطی با مخاطبان شان داشته باشند، اخبار، مقالات و… در اینترنت منتشر نمایند و همچنین فروش اینترنتی نیز داشته باشند. این فروش اینترنتی می تواند، ثبت نام آنلاین برای برگزاری دوره های حضوری یا آنلاین باشد، یا ارائه خدمات حضوری یا آنلاین باشد و یا فروش محصولات پستی یا دانلودی و… باشد.
  3. بسته سازمانی: مناسب برای کسب و کارهای سازمانی است که نیاز به خدمات سفارشی و گسترده دارند.

هزینه طراحی و پشتیبانی وب سایت

هزینه ها مطابق با نیاز و خواسته های شما تعیین می شوند. اما بطورکلی برای راه اندازی وب سایت حداقل هزینه ۹۰۰ هزار تومان می باشد که شامل هزینه طراحی، هزینه های خرید هاست و دامین می شود.

توجه داشته باشید که یو سی هاستینگ و شرکت طراحی وب سایت نیست که به دنبال جذب مشتری باشد. فعالیت اصلی پورتال یو سی (شما می توانید)، آموزش می باشد و وظیفه و ماموریت مهندسان تیم فنی یو سی، حفظ و پایداری وب سایت www.youc.ir می باشد. در صورتی که شما طراحی و پشتیبانی وب سایت خود را به یو سی بسپارید، این مهندسان روی وب سایت شما هم کار خواهند کرد. مهم ترین تفاوت یو سی با سایر مجموعه ها نیز، تجربه مدیریت یک وب سایت علمی موفق است.

برای ثبت سفارش طراحی و پشتیبانی وب سایت، همین الان فرم زیر را تکمیل و مبلغ ۳۰ هزار تومان بابت مشاوره پرداخت نماید. پس از پرداخت، حداکثر طی ۲۴ ساعت، پشتیبانی یو سی با شما تماس خواهد گرفت و با توجه به نیازها و خواسته های شما، قیمت طراحی و پشتیبانی وب سایت را خدمت شما اعلام می نماید.

ظرفیت این سرویس تکمیل شده است و در حال حاضر مشتری جدید پذیرفته نمی شود.

راهنمایی: در صورتی که پس از تماس تلفنی، طراحی و پشتیبانی وب سایت خود را به یو سی بسپارید، هزینه مشاوره از مبلغ سفارش کسر می شود.