راهکار بیست و دوم افزایش یادگیری و تقویت قوای ذهنی

همکلاسی و همراه خوب یو سی؛ سلام
به کلاس راهکارهای ساده، عملی و کاربردی برای افزایش یادگیری و تقویت قوای ذهنی خوش آمدید.

در این صفحه از کلاس، شما می توانید راهکار بیست و دوم با موضوع آلزایمر را به صورت آنلاین مطالعه کنید.

آلزایمر یکی از بیماری های واقعاً ترسناک در علم پزشکی و چهارمین عامل مرگ و میر بالغین در آمریکا به شمار می رود. آلزایمر بیماری است که به آهستگی حافظه افراد مسن را به یغما می برد و در نهایت بیمار توانایی مراقبت از خود را از دست می دهد، شخصیت خود را کاملاً از دست می دهد، و شدیداً برای زندگی به دیگران وابسته می شود. زیرا هیچ چیز در ذهن او باقی نمی ماند؛ حتی ساده ترین محفوظاتی که برای گذران زندگی روزمره ضروری است.

این بیماری تحلیل برنده، آخرین ایستگاه فراموشی است! اگر چند وقتی است مرتب همه چیز را فراموش می کنید و از دست بی حواسی و ضعف حافظه خود شاکی هستید؛ سریعاً به آلزایمر فکر نکنید، تا آنجا راه زیادی باقی است و بسیاری از اقدامات پیشگیرانه و درمانی هست که مسیر زندگی شما را عوض می کند.

در چند راهکار آینده به توصیه هایی می پردازیم که برای جلوگیری از آلزایمر و همچنین تقویت حافظه و قوای ذهنی بسیار مهم هستند. اما قبل از شروع آن راهکارها، لازم است بدانید که تحقیقات نشان داده اند که هر فردی برای یادگیری و حفظ کردن مطالب، در طول روز یک زمان بهینه خاص خود دارد.

اغلب دانشجویان بعد از ظهرها و شب ها بهتر یاد می گیرند و به خاطر می سپارند. با بالا رفتن سن، این زمان بهینه به سمت صبح متمایل می شود. طی یک تحقیق رسمی، از افراد مسن در زمان بهینه شان آزمون حافظه به عمل آمد. نتیجه آن برابر با آزمون حافظه ای بود که از جوان ها در زمان غیر بهینه شان گرفته شده بود.

راهکار بیست و سوم »

تبلیغات
خرید آسان شارژ، بسته اینترنت، گیفت کارت، آنتی ویروس و پرداخت قبض

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *