بازاریابی محتوا برای وب سایت یا مجله شما

دوران برندسازی با تبلیغات گسترده و برگزاری قرعه کشی ها گذشته است.

بازاریابی محتوا نسل جدید تبلیغات است. امروزه یک برند، باید خودش را یک ناشر و پایگاه آموزشی ببیند. آیا می دانید چرا برند نوشیدنی انرژی زای ردبول (Red Bull)، مجله راه اندازی کرده است؟ یا چرا برند آرایشی Dove، فیلم می سازد؟

اگر محتوای مناسب در وب سایت یا مجله چاپی خود نداشته باشید، بازدیدکننده ثابت و وفاداری نیز جذب نخواهید کرد. مهم نیست که بهترین و زیباترین وب سایت را با آخرین تکنولوژی روز راه اندازی کرده باشید یا میلیون ها تومان صرف تبلیغات کنید، مهم پاسخگوی نیازهای مشتریان بودن است.

از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد راه حل نیازهای خود را با جستجو در اینترنت پیدا می کنند، هر کسب و کاری باید در این زمینه نیز سرمایه گذاری خود را شروع کند. اگر قصد پیشرفت در دنیای وب را دارید، باید در کنار تبلیغات، خبرها و مقالات دستِ اول اختصاصی هم داشته باشید تا افراد مختلف را از طریق موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و… جذب کنید، اعتماد آنها را بدست آورید و محصولات خود را در مرحله بعدی به این افراد معرفی کنید. اگر هم مجله چاپی دارید، چرا با وجود اینترنت و خبرهای دستِ اول موجود در اینترنت، فردی باید مجله شما را خریداری کند؟ اما اگر مقالات اختصاصی خود را داشته باشید، آن وقت مجله تان ارزشمند و متفاوت می شود و دلیل خوبی برای خرید پیدا می کند.

خدمات بازاریابی محتوا برای وب سایت یا مجله شما توسط پورتال یو سی (شما می توانید) برای همین هدف می باشد.

اصلی ترین مزایای سفارش خدمات بازاریابی محتوا برای شما:

 1. بروز شدن روزانه وب سایت
 2. کسب اعتبار در نگاه بازدیدکننده
 3. کسب اعتبار در موتورهای جستجو مانند گوگل
 4. ارتقاء سئو (SEO) وب سایت
 5. افزایش بازدیدکننده وب سایت
 6. افزایش محتوای مفید در وب سایت
 7. افزایش لینک به وب سایت
 8. مجلات چاپی هم می توانند همزمان از این مقالات در وب سایت و مجله خود استفاده کنند.
 9. در صورتی که محصولاتی برای فروش یا خدماتی برای عرضه داشته باشید، مجموع موارد فوق، می توانند بطور غیر مستقیم به افزایش فروش شما منجر شوند.
 10. و…

خدمات بازاریابی محتوا برای وب سایت یا مجله شما در ۳ بسته ارائه می شود.

 1. بسته مقدماتی: در بسته مقدماتی بازاریابی محتوا، مترجمان و نویسندگان یو سی می توانند روزانه یک خبر یا مقاله دست اول در زمینه موضوعات علمی، فناوری و تکنولوژی (نه خبرهای سیاسی – اقتصادی – اجتماعی) را مطابق با اصول سئو (SEO) در وب سایت شما منتشر کنند.
 2. بسته طلایی: در بسته طلایی بازاریابی محتوا، مترجمان و نویسندگان یو سی می توانند ۶۰ مقاله اختصاصی در زمینه موضوعات علمی، فناوری و تکنولوژی و ۱۰ چکیده کتاب روز دنیا (که عموماً در ایران ترجمه نشده اند) را ترجمه و مطابق با اصول سئو (SEO) در وب سایت شما منتشر کنند یا جهت چاپ در مجله، در اختیار شما قرار دهند.
 3. بسته سفارشی: این بسته مناسب افراد و سازمان هایی است که می خواهند تعداد و موضوع مقالات و چکیده کتاب ها را بسته به نیاز یا حوزه کسب و کار خود، تعیین و شخصی سازی می نمایند.

هزینه ماهانه بازاریابی محتوا برای وب سایت یا مجله شما (تا پایان زمستان ۱۳۹۷)

 1. بسته مقدماتی: در بسته مقدماتی هر محتوا شامل حداقل ۲۰۰ کلمه تا حداکثر ۶۰۰ کلمه می باشد و این ضمانت وجود دارد که محتوا در وب منتشر نشده باشد (کپی نباشد). اما ممکن است از مجلات و کتاب های فارسی استخراج شده باشد. همچنین محتواها یک تصویر شاخص خواهند داشت و برخی از محتواها در داخل متن شان نیز تصویر و فیلم دارند. هزینه ماهانه این بسته، ۴۰۰ هزار تومان می باشد و روزانه (حتی در روزهای تعطیل) یک محتوا در وب سایت شما منتشر می شود.
 2. بسته طلایی: در بسته طلایی هر محتوا شامل حداقل ۲۰۰ کلمه تا حداکثر ۳۰۰۰ کلمه می باشد و این ضمانت وجود دارد که تمام محتواها، ترجمه اختصاصی ویژه وب سایت شما خواهند بود. همچنین محتواها یک تصویر شاخص خواهند داشت و برخی از محتواها در داخل متن شان نیز تصویر و فیلم دارند. هزینه ماهانه این بسته، ۲.۵ میلیون تومان می باشد و حداکثر طی دو هفته پس از ثبت سفارش، هر ۶۰ مقاله در یک مرحله، تحویل داده می شوند و سپس ۱۰ چکیده کتاب جداگانه آماده می شوند.
 3. بسته سفارشی: در بسته سفارشی، هزینه بر اساس تعداد و موضوع مقالات و بازه زمانی، تعیین می شود.

توجه داشته باشید که فعالیت اصلی پورتال یو سی (شما می توانید)، آموزش می باشد و وظیفه و ماموریت مترجمان و نویسندگان یو سی، تامین محتوای وب سایت www.youc.ir می باشد. در صورتی که شما بازاریابی محتوا وب سایت یا مجله خود را به یو سی بسپارید، این گروه در وب سایت شما هم خواهند نوشت و شما از تجربه و تخصص یو سی بهره خواهید برد. مهم ترین تفاوت یو سی با سایر مجموعه ها نیز، تجربه مدیریت یک وب سایت علمی موفق است.

برای ثبت سفارش بازاریابی محتوا برای وب سایت یا مجله شما، همین الان فرم زیر را تکمیل و پرداخت نماید.

ظرفیت این سرویس تکمیل شده است و در حال حاضر مشتری جدید پذیرفته نمی شود.

راهنمایی: پس از ثبت سفارش، حداکثر طی ۲۴ ساعت پشتیبانی یو سی با شما تماس خواهد گرفت.