تولید محتوا علمی در وب سایت یا مجله شما

اگر محتوای مناسب در وب سایت یا مجله چاپی خود نداشته باشید، بازدیدکننده ثابت و وفاداری نیز جذب نخواهید کرد. مهم نیست که بهترین و زیباترین وب سایت را با آخرین تکنولوژی روز راه اندازی کرده باشید یا میلیون ها تومان صرف تبلیغات کنید، مهم پاسخگوی نیازهای مشتریان بودن است.

از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد راه حل نیازهای خود را با جستجو در اینترنت پیدا می کنند، هر کسب و کاری باید در این زمینه نیز سرمایه گذاری خود را شروع کند. اگر قصد پیشرفت در دنیای وب را دارید، باید در کنار تبلیغات، خبرها و مقالات دستِ اول اختصاصی هم داشته باشید تا افراد مختلف را از طریق موتورهای جستجو، شبکه های اجتماعی و… جذب کنید، اعتماد آنها را بدست آورید و محصولات خود را در مرحله بعدی به این افراد معرفی کنید. اگر هم مجله چاپی دارید، چرا با وجود اینترنت و خبرهای دستِ اول، فردی باید مجله شما را خریداری کند؟ اما اگر مقالات اختصاصی خود را داشته باشید، آن وقت ارزشمند و متفاوت می شوید و دلیل خوبی برای خرید پیدا می کنید.

خدمات تولید محتوا علمی در وب سایت شما توسط پورتال یو سی (شما می توانید) برای همین هدف می باشد.

اصلی ترین مزایای سفارش خدمات تولید محتوا علمی برای شما:

 1. بروز شدن روزانه وب سایت
 2. کسب اعتبار در نگاه بازدیدکننده
 3. کسب اعتبار در موتورهای جستجو مانند گوگل
 4. ارتقاء سئو (SEO) وب سایت
 5. افزایش بازدیدکننده وب سایت
 6. افزایش محتوای مفید در وب سایت
 7. افزایش لینک به وب سایت
 8. مجلات چاپی هم می توانند همزمان از این مقالات در وب سایت و مجله خود استفاده کنند.
 9. و…

خدمات تولید محتوا علمی در وب سایت شما در ۳ بسته ارائه می شود.

 1. بسته مقدماتی: در بسته مقدماتی تولید محتوا علمی، مترجمان و نویسندگان یو سی می توانند روزانه یک خبر یا مقاله دست اول در زمینه موضوعات علمی، فناوری و تکنولوژی (نه خبرهای سیاسی – اقتصادی – اجتماعی) را مطابق با اصول سئو (SEO) در وب سایت شما منتشر کنند.
 2. بسته طلایی: در بسته طلایی تولید محتوا علمی، مترجمان و نویسندگان یو سی می توانند ۶۰ مقاله اختصاصی در زمینه موضوعات علمی، فناوری و تکنولوژی را ترجمه و مطابق با اصول سئو (SEO) در وب سایت شما منتشر کنند یا جهت چاپ در مجله، در اختیار شما قرار دهند.
 3. بسته سازمانی: این بسته مناسب برای سازمان ها می باشد و تعداد و موضوع مقالات، بسته به نیاز، تعیین و شخصی سازی می شود.

هزینه ماهانه تولید محتوا علمی در وب سایت شما

 1. بسته مقدماتی: در بسته مقدماتی هر محتوا شامل حداقل ۲۰۰ کلمه تا حداکثر ۶۰۰ کلمه می باشد و این ضمانت وجود دارد که محتوا در وب منتشر نشده باشد (کپی نباشد). اما ممکن است از مجلات و کتاب های فارسی استخراج شده باشد. همچنین محتواها یک تصویر شاخص خواهند داشت و برخی از محتواها در داخل متن شان نیز تصویر و فیلم دارند. هزینه ماهانه این بسته، ۲۰۰ هزار تومان می باشد و روزانه (حتی در روزهای تعطیل) یک محتوا در وب سایت شما منتشر می شود.
 2. بسته طلایی: در بسته طلایی هر محتوا شامل حداقل ۲۰۰ کلمه تا حداکثر ۳۰۰۰ کلمه می باشد و این ضمانت وجود دارد که تمام محتواها، ترجمه اختصاصی ویژه وب سایت شما خواهند بود. همچنین محتواها یک تصویر شاخص خواهند داشت و برخی از محتواها در داخل متن شان نیز تصویر و فیلم دارند. هزینه ماهانه این بسته، ۲ میلیون تومان می باشد و حداکثر طی دو هفته پس از ثبت سفارش، هر ۶۰ مقاله در یک مرحله، تحویل داده می شوند.
 3. بسته سازمانی: در بسته سازمانی، هزینه بر اساس تعداد و موضوع مقالات و بازه زمانی، تعیین می شود.

توجه داشته باشید که فعالیت اصلی پورتال یو سی (شما می توانید)، آموزش می باشد و وظیفه و ماموریت مترجمان و نویسندگان یو سی، تامین محتوای وب سایت www.youc.ir می باشد. در صورتی که شما تولید محتوا وب سایت خود را به یو سی بسپارید، این گروه در وب سایت شما هم خواهند نوشت و شما از تجربه و تخصص یو سی بهره خواهید برد. مهم ترین تفاوت یو سی با سایر مجموعه ها نیز، تجربه مدیریت یک وب سایت علمی موفق است.

برای ثبت سفارش تولید محتوا علمی در وب سایت یا مجله شما، همین الان فرم زیر را تکمیل و پرداخت نماید.

راهنمایی: پس از ثبت سفارش، حداکثر طی ۲۴ ساعت پشتیبانی یو سی با شما تماس خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *