آموزش کسب درآمد از کسب و کارهای اینترنتی

اینترنت یک شاهراه کسب درآمد است. از اینترنت می توان پول بدست آورد. می توان یک کسب و کار راه اندازی کرد، خرید و فروش کرد و از طریق آن امرار معاش نمود.

  • آیا می دانید که چرا برخی از افراد ثانیه به ثانیه از دیدنی ها و نادیدنی ها، فیلم در اینترنت منتشر می کنند؟ آیا می دانید که آنها از این کار درآمد دارند؟
  • آیا می دانید که چرا برخی از افراد برای گذاشتن دانلود رایگان فیلم شهرزاد و… در اینترنت از هم سبقت می گیرند؟ آیا می دانید که آنها از این کار درآمد دارند؟

و بسیاری از این آیا می دانیدها که شما هم می توانید از آنها درآمد داشته باشید.

آموزش کسب درآمد از کسب و کارهای اینترنتی، یک دوره آموزشی آنلاین و راهنمای عملی کسب درآمد از اینترنت مطابق با امکانات، شرایط و قوانین تجارت الکترونیک ایران است. در این دوره آموزشی شما با بیش از ۴۰ روش درآمدزایی از کسب و کارهای معتبر اینترنتی آشنا می شوید. مباحث دوره، کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن ها و بازاریابی آنلاین را نیز شامل می شود و شما را با پشت پرده تجاری اینترنت و موقعیت هایی آشنا می کند که شاید اصلاً به آنها توجه ندارید.

دو نکته بسیار مهم این است که:

  1. شما برای شروع فعالیت خود در هر یک از این ۴۰ روش، یا نیاز به سرمایه اولیه ندارید و یا حداکثر سرمایه مورد نیازتان ۵۰۰ هزار تومان می باشد.
  2. تمامی سایت ها و روش های معرفی شده، از قبل توسط یو سی آزمایش و امتحان شده اند و صلاحیت و سلامت کار اکثر آنها تا زمان برگزاری دوره، مورد تایید سازمان های دولتی و رسمی ایران می باشد. (مگر آنکه در آینده خللی در کارشان ایجاد نمایند که بررسی آن به عهده شما می باشد.)

این دوره صرفاً برای کسب درآمد نیست، بلکه با چند روش معرفی شده، شما می توانید یک کسب و کار مستقل راه اندازی کنید. جالب است بدانید بیش از ۱۰۰۰ وب سایت موجود در اینترنت، با مطالعه این اطلاعات، کسب و کار مستقل خود را راه اندازی کرده اند.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

  • اگر بیکارید و به دنبال شغلی می گردید بدانید ثبت نام در این دوره آموزشی برای شما مناسب است.
  • اگر کارمند هستید و می خواهید شغل دوم داشته باشید، حتماً شرکت در این دوره آموزشی را به شما توصیه می کنیم.
  • اگر صاحب کسب و کار هستید، با ثبت نام در این دوره می توانید با روش های رقبایتان آشنا شوید و از آنها برای توسعه و پیشرفت کسب و کار خود الگو بگیرید.

کلاس درس آموزش کسب درآمد از کسب و کارهای اینترنتی به صورت غیر حضوری (آنلاین) در پورتال یو سی (شما می توانید) به مدت ۲۰ روز برگزار می شود. شهریه این دوره آموزشی تنها مبلغ سی هزار تومان (۳۰,۰۰۰ تومان) می باشد و برای ثبت نام، همین الان فرم زیر را تکمیل و پرداخت نماید.

  • قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان

راهنما: هر فرم جهت ثبت نام یک نفر می باشد.

توجه: لطفاً توجه داشته باشید که ۲۴ ساعت پس از ثبت نام، رمز ورود به کلاس برای شما ایمیل و پیامک می شود.

ثبت نام کرده اید؟
پس جهت ورود به کلاس اینجا کلیک فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *