خانه / مسابقات ماهانه پورتال یو سی (شما می توانید)

مسابقات ماهانه پورتال یو سی (شما می توانید)

پورتال یو سی (شما می توانید) با هدف ارتقاء سطح علمی و تبادل اطلاعات به همراه ایجاد شوق، انگیزه و مشارکت عمومی، اقدام به برگزاری مسابقات ماهانه می کند.

مسابقات یو سی برای ایجاد نیروی محرکه جهت تکامل فکر، آموزش و یادگیری می باشند؛ و به همین دلیل، اول یا قهرمان نشدن و امتیاز کامل را بدست نیاوردن در آن دردناک نخواهد بود. چون اگر دقت لازم را داشته باشیم همه می توانیم در این مسابقات، درس های بسیاری آموخته و از آنها در آینده بهره ببریم.

با این حال برای حفظ جذابیت، پای رقابت و جوایز هم در این میان باز گذاشته شده است! به این شکل که با انجام قرعه کشی، از میان شرکت کنندگانی که امتیاز کامل را بدست آورده اند، به یک تا حداکثر سه نفر هدیه هایی* بسته به نوع مسابقه تقدیم می شود.

* هدایای نقدی به صورت واریز به حساب برنده می باشند و حتماً باید نام دارنده حساب با نام فرد شرکت کننده در مسابقه یکسان باشد. بر این اساس، در زمان ثبت نام در یو سی از نام و نام خانوادگی واقعی استفاده نمایید. در صورت عدم یکسان بودن نام ها، تقلب در مسابقه محسوب شده و جایزه ای پرداخت نمی شود.

برای مشاهده مسابقات فعال و یا آرشیو شده اینجا کلیک فرمایید.

۴ دیدگاه

 1. محمدحسین پوریافر

  سلام جایزه مسابقه داره آب میره لطف کنید مسابقه تستی بگذارید برای بعضی ها سخته که از خودشون چیزی دربیارن بنویسن

  • پشتیبان یو سی

   همکلاسی و همراه خوب یو سی
   با سلام و احترام
   بله چشم. مسابقه های تستی نیز برای ماه های آینده تعریف خواهند شد.
   تقریباً تلاش یو سی در این است که به موضوعات مختلف بپردازد. مسابقات عکاسی، داستان نویسی و… که بتوانند یک حس را منتقل کنند (که در مسابقه های تستی امکانپذیر نیست)، نیز جزو مسابقات می باشند که در این ماه و ماه آینده به آنها پرداخته خواهد شد.
   در زمینه جوایز نیز از ابتدا پیش بینی شده بود که از یک تا حداکثر سه جایزه می باشد. البته مطمئن باشید با افزایش تعداد شرکت کنندگان، تعداد جوایز و میزان آنها نیز بیشتر خواهد شد.

 2. رسول غلام حسینزاده

  سرگرمی خوب و مفیدی است لطف کنید تعداد جوایز را بیشتر کنید. با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. بخش های الزامی با * مشخص شده اند. *

*